Domů Profil prodejce Lena Pokaleva
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 23.1.2012
Město: Praha
Stát: ČR

Lena Pokaleva

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Mojí velkou láskou a v centru mého zájmu vždycky byla grafika.

Grafice jsem se ve svém volném čase věnovala nejen teoreticky, ale během studia se mi podařilo získat v oboru i praktické zkušenosti. Kromě designování CD pro hudební skupinu "Колибри" (Petrohrad) a divadelních plakátů pro divadlo "Такой Театр" (Petrohrad) jsem měla možnost i ilustrovat příběhy a pohádky pro dětský časopis "Кукумбер" (Moskva). V letech 2008 – 2010 bylo dokonce uspořádáno  několik vlastních výstav: Kazan' (2008, 2009) Moskva (2009,2010) .

S českou ilustrátorskou školou jsem se poprvé seznýmila, kdy jsme s rodinou navštívili velkou výstavu «Non-fiction» v Moskvě. Pavilon české knihy pro mě byl opravdu velkým objevem. Na základě tohoto výjimečného zážitku jsem se začala seznamovat s českou ilustrací a grafikou sama.

Podle mého názoru úroven´ grafiky v České Republice je velmi dobrý a česká ilustrace je svým přístupem jedinečná. Protože ilustrace a grafika byly vždy mou tzv. „srdeční záležitostí“, zatoužila jsem tento obor studovat :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lena Pokaleva

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--