Profil uživatele
Leňaska
Prodávající
Turnov
Registrace: 10.6.2008

 

Vítám Vás ve svém drátkovaném království!

Už od malička něco vyrábím. Doma mi začali říkat domácí kutil :) Háčkovala jsem dečky, batikovala trička, vyráběla různé rámečky na obrázky, půl roku v kuse lepila fotky do alba (ale ne jen tak, ale pěkne jako scrapbook), pletla šály (jen pro sebe jich mám asi 16), ketlovala náramky, náhrdelníky, šila jednoduché prstýnky, upletla ponožky pro celé příbuzenstvo,... a bylo toho daleko víc. Ale u ničeho z toho mě nenapadlo to prodávat. Až u korálků.

V poslední době mě úplně lapilo háčkování a pletení z drátků. K této tvorbě mě inspirovala knížka Základy práce s korálky (Stephanie Burnhamová).

Na téma Pletené a háčkované šperky jsem založila klub.

Moc ráda tvořím něco netradičního, neokoukaného a jedinečného. Mám ráda barvy a zajímavé barevné kombinace, proto jsou moje šperky většinou velmi pestré. Inspirují mě lidi kolem, květiny a vlastně všechno, s čím se v životě setkávám.

Pokud se Vám tato technika líbí, můžete přijít i na některý z mých kurzů, které pořádám v Brně a v Turnově. Naučíte se základům háčkování z drátku, vyzkoušíte si háčkování do kroužku a výrobu složitějších šperků a můžete si vyrobit i různé ozdoby.

Plést mě naučila učitelka ve škole při pracovní výchově a málem mě u toho přizabila, protože nikdo neutahoval jako já. Vlna nešla na jehlici ani posunout. A háčkování, hm, to mám asi od babičky. Jinak mě všechno naučily knížky.

V současné době studuji v Brně Překladatelství Nj.

Jinak miluju sport. Lyže, kolo, brusle kolečkové i ty na led, gymnastiku, někdy běhám, plavu, hraju badminton, ... a hodně chodím po horách. Hory miluju, dovolenou a válení u moře si neumím ani představit... Sbírám vizitky, tak kdybyste měli doma nějaké přebytečné, můžete mi je poslat. Třeba se zbožím, které i od Vás objednám :D

 

Pokud se Vám moje výrobky líbí, ale nenašli jste svoji oblíbenou barevnou kombinaci, napište mi a já Vám zhotovím náramek, sponku, náušnice nebo náhrdelník podle Vašich představ.

 

----------------------------   ROZHOVORY   ----------------------------

ZDE je se mnou rozhovor

ZDE je článek z únorového  turnovského měsíčníku.

ZDE je rozhovor Fler prodejci pod lupou


-----------------------  NÁVODY V ČASOPISECH ----------------------

Praktická žena

 

Korálki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dekor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ona ví

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FlerMag


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Těším se na spolupráci :)

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně v bublinkové obálce. V Turnově a Brně možnost osobního předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.