Profil uživatele
lenkakubudesign
Prodávající
Praha 9
Registrace: 13.1.2019

Konečně na Fleru, pro ty, kteří moji tvorbu znají a pro ty, kteří ještě ne...Mám ráda umění a řemeslo. Dělám od každého něco a přináší mi to radost a uspokojení. A hlavně mi to dává smysl...

Chdi dělat řemeslo (každé) dobře a proto vybírám materiály, které jsou trvanlivé a ve vysoké kvalitě. Oblíbila jsem si ocel, sklo, kůži, pryskyřivi.. Z těchto materiálů vyrábím různé šperky a snažím se, aby si každý měl možnost si vybrat, evt. svou představu popsat a já ji splnila.

Přeji příjemné nakupování nebo pokoukání.

Lenka 

Způsob dopravy
Zboží je zabaleno do bublinkové obálky a zasláno Českou poštou doporučeně. Pokud je zakázka větších rozměrů a vyšší váhy, je zaslána v balíku a hodnota poštovného se zvyšuje na 150 Kč.
Obchodní podmínky

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil a 

souhlasí s obchodními a reklamačními podmínkami.

Tyto obchodní podmínky platí od 1. 11. 2012 pro nákup v internetovém obchodě https://www.fler.cz/l-a-photo-handmade (dále jen e-shop) provozovaném Alenou Švambergovou, IČ 01153242.

V obchodě KUBU design naleznete šperky a jiné drobné zboží ručně vyráběné. Výrobky mohou obsahovat drobné nepravidelnosti nebo nedokonalosti, které vznikají důsledkem ručního zpracování a nejsou považovány za vadu. Nejedná se o sériovou výrobu a každý kus je originál.

Nastavením monitoru se může lišit barevnost výrobků od skutečnosti. 

Dodací lhůta je pouze orientační a vždy se počítá od data kdy se připíše požadovaná částka na náš účet.

Pokud zákazník potřebuje zboží dodat dříve, než je uvedena klasická dodací lhůta, je nutné nás o tom informovat PŘED OBJEDNÁNÍM

Poštovné, balné a doprava:
U každé objednávky v sekci "Nákup - Objednávky" naleznete pod platebními podklady elektronický doklad. Tištěný posíláme pouze na vyžádání. Nejsme plátci DPH.
Uvedené ceny nezahrnují poštovné a balné (to je uvedeno zvlášť a může být upraveno při potvrzování objednávky na základě hmotnosti a velikosti kompletní objednávky). Obyčejně nebo balíčky s nižší pojišťovací hodnotou posíláme pouze po písemné domluvě a na riziko kupujícího. 

Za poškození během přepravy neodpovídáme, je třeba ho reklamovat u přepravce.
Dodaný výrobek je třeba zkontrolovat a o závadách nás neprodleně informovat e-mailem nebo telefonicky a to do 3 dnů od obdržení zboží, na pozdní reklamace nebude brán zřetel. 

Vrácení  zboží:
Vrátit zboží je možno do 14 dnů bez udání důvodu, to neplatí u zboží zhotoveného na objednávku (zboží vyhotovené dle zadání zákazníka nebo upravené skladové zboží (tím rozuměno změny, které znemožní prodej dalšímu zákazníkovi)!
Platí to pouze u zboží, které jste zakoupili jako hotový kus, u kterého nebylo nic upravováno. 

Výrobek je třeba zaslat jako balík pojištěný na částku odpovídající hodnotě zboží, dobírku nevyzvedáváme!

Vrácený výrobek musí být kompletní (balení, sada...), nesmí být poškozený a jevit známky opotřebení a používání, musí být vrácen nejpozději 14. den po převzetí, k zásilce musí být přiloženy kontaktní údaje a kopie dokladu o zaplacení - faktura nebo jiný doklad, který byl dodán společně se zbožím. V případě vrácení či reklamování pouze části výrobku/sady je třeba nejdříve informovat prodejce. 

Zaplacenou částku vrátíme nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Pokud výrobek bude jevit známky opotřebení, poškození nebo nebude kompletní, je zákazník povinen tuto hodnotu nahradit – snížením vrácené kupní ceny. O tom bud zákazník předem informován. 

Výměna nevyhovujícího zboží:

V případě nákupu zboží, které nevyhovuje - je nevhodným dárkem aj. důvody, je možné zboží do 14 dnů od převzetí zboží také vyměnit za jiné zboží stejné hodnoty, či hodnoty vyšší s následným doplatkem (nevztahuje se na zboží vyrobené na zakázku, to je možné pouze v případě poškození či nesrovnalostí reklamovat). Je nutné zboží v 14ti denní lhůtě dopravit na adresu výrobce společně s dokladem. Před tímto krokem je nutné o tomto postupu informovat prodejce a nejprve se společně dohodnout, za jaké zboží bude výměna provedena a jakým způsobem bude proveden případný doplatek za zboží vyšší hodnoty. Není možné požadovat výměnu zboží za zboží levnější a požadovat vrácení části peněz, která tvoří rozdíl mezi hodnotami zboží. 

Záruka, reklamace: 
Daňový doklad slouží zároveň jako záruční list. Pokud zjistí zákazník vady, je povinen nás do 3 kalendářních dnů informovat. Pokud bude reklamace uznána, bude navrženo řešení. Při neodstranitelné vadě, která zcela znemožňuje používání výrobku, bude vrácena celá zaplacená částka. V ostatních případech má zákazník právo na opravu výrobku. Pokud se projeví nějaká závada i při používání zboží s odstupem času, je možné zboží reklamovat.

Zboží lze reklamovat po dobu záruční lhůty (2 roky) , je třeba uvést popis vady a doložit fakturu nebo doklad o zaplacení (či č. objednávky), jinak nebude záruka uznána. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené běžným používáním, na poškození či nadměrné používání zboží, vady způsobené neodbornou manipulací, porušením obvyklých zásad užívání zboží. Dále se nevztahuje na zboží, které zákazník upravoval nebo opravoval, nebo které bylo poškozeno zásahem vyšší moci.
O reklamaci je nutné nás informovat ještě před odesláním reklamovaného zboží.

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace a zákazník bude informován prostřednictvím zprávy o datu a způsobu vyřízení, případně o důvodu zamítnutí reklamace.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím