Domů Profil prodejce lenny1207
  • Prodejce od r. 2012
  • Ostrava-Zábřeh, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 14.3.2012
Město: Ostrava-Zábřeh
Stát: ČR

lenny1207

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,vítám Vás na mých stránkách.Zabývám se šitím kapsářů a zástěrek pro děti.Šiju s látek ze 100% bavlny.Většina látek je atestovaná pro děti do 3 let věku.


Poštovné- poštovné je vždy uvedeno u zboží (od 37kč),ale pokud objednáváte více kousků cena poštovného se může změnit.Řídím se dle tarifu České pošty.Balné nepočítám. 

Dodání- odesílám druhý den po obdržení platby.Kromě soboty a neděle.Pokud se zboží před odesláním poškodí nebo odcizí objednávku automaticky řeším s kupujícím bud případnou slevou nebo odstoupení od smlouvy a vrácení zaslené částky. 

Reklamace - jestli najdete vadu kterou jsem nevypsala v popisu a neodpovídá stavu věci, neprodleně vracím platbu za samotné zboží včetně poštovného zaplaceného při odelsání na reklamaci. 

Vrácení zboží - zboží můžete bez udání důvodu vrátit bez jakýkoliv sankcí do 14 dnů, při odstoupení od smlouvy Vám bude vrácena celá zaplacená částka za zboží včetně nákladů na dopravu , náklady spojené se zaslaním zpět k prodejci hradí vždy kupující. 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od lenny1207

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--