Opět přijímám objednávky na textilní knížky a didaktické kostky (na rok 2018). Krásné svátky plné dětských úsměvů.
Profil uživatele
lesito
Prodávající
Brno
Registrace: 5.10.2016

 

 

Vítejte ve světě medvědů, vlků a lišek, velryb, racků a tučňáků, ve světě plném příběhů a dobrodružství. Je to i svět malého Nilse, ledního medvíděte ze Severního pólu, anebo Oskárka, zvědavého ptáčka ze sousedství.

Medvídek Nils tvoří základ Polární kolekce. Bude Vám, a především Vašim dětem, vyprávět své příběhy a zážitky a pravidelně se s Vámi podělí o svá moudra. K medvídkovi - anebo bez něj - si můžete pořídit některé z polárních zvířátek, didaktické pomůcky či textilní dekorace. Děti se stanou součástí veselých dobrodružství našich ručně šitých kamarádů, rozvinou svou fantazii a tvořivost a hravou formou se naučí novým věcem.

Všechny výrobky jsou vytvořeny podle autorských návrhů, šité věci jsou z bavlněných látek, doplněné o aplikace z filcu, stužek, knoflíků atd., domalovány jsou kvalitními barvami na textil, jako výplň používám duté vlákno.

Výrobky obsahují drobné součásti (knoflíky, šňůrky, korálky, malé dílky...) a nejsou tedy vhodné pro děti do tří let. Při prozkoumávání nenechávejte dítě bez dozoru.

 



 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak se zrodilo polární medvídě

K vytvoření hraček s příběhem mě inspirovali mí dva synové. Starší Tobiáš nás už od roku a půl zásobuje svými moudry. Mladší  Samuel ještě nemluví, ale už se projevuje velmi důrazně.

Když se nám narodil první kluk, zjistili jsme, že jsme se do té doby vlastně nudili a teď teprve začíná legrace.  S příchodem druhého prcka o necelý rok a tři čtvrtě později se zrodila také myšlenka na vytvoření hraček, které budou rozvíjet dětskou fantazii, podporovat kreativitu a děti s nimi zažijí spoustu legrace.  S dětmi je to krásné, ale také náročné. Přišel den, kdy jsem si řekla, že nechci jen utírat nosy, pusy, zadky, že bych ráda vytvořila nějaký svůj vlastní projekt. A ten se nakonec zase točí kolem dětí, vždyť je to teď můj skoro celý svět.

Tobiáš i Samuel už své medvědy mají, i když nejsou lední. Spí s nimi v posteli a povídáme si s nimi, vyprávíme si, co jsme zažili my i medvědi.

Samísek už ví, že medvěd dělá brum, brum.

Tobísek zase ví, že medvěd dělá brum, brum, já chci rum. Ví, že žije v lese a taky v zoo. Ví, že je hnědý nebo bílý a taky modrý a zelený, jako ti, co je mají s bráchou v posteli. Ví, že chrání svá mláďata a věří, že ochrání i jeho, hlavně v noci. Ví, že jí trávu, bobule, hmyz a zbytky po Tobískově obědě. Třeba vařenou mrkev.

O polárních zvířátkách toho zatím tolik neví, ale každou chvíli se něco nového dozví a naučí a celé dny nám o tom pak vypráví. Doma se všude povalují náčrty, mé kresby, obrázky a Tobiáš je rád komentuje. Když viděl mnou nakresleného tučňáka, povídá: "Jé, to je hezká žabička." Když jsem si dovolila oponovat, že to žába není, Tobísek svůj názor opravil: "Tak je to hezká opička." To mě ujistilo, že jdu se svým projektem správným směrem: děti se mohou veselým a zábavným způsobem dozvědět nové věci, třeba jak vypadá tučňák, aby už nestresovaly svou mámu, že neumí vůbec kreslit, když její tučňák vypadá jako žába. Nebo ještě hůř, jako opice.

 

Každý den nové okno s medvědem

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Geis či Českou poštou jako doporučené psaní či doporučený nebo cenný balíček, zabalené v bublinkové obálce nebo v kartonové krabici. V případě objednávky většího počtu zboží bude poštovné upraveno dle váhy balíčku. Pro Brňany: možnost osobního vyzvednutí v centru Brna. Cena poštovného na Slovensko: 150 Kč.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
 2. O potvrzení objednávky, přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce o tomto kroku písemně informovat (vnitřní poštou).
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. (Balík doporučuji pojistit.)
 5. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku .
 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven daňový doklad. Kupující jej obdrží spolu se zbožím. Tento doklad slouží zároveň jako záruční list.
 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán též návod k použití (kromě výrobků, které to nevyžadují, např. papírová přání).

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží a poštovné hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. (Při osobním předání je možná platba v hotovosti.)
 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 dnů od připsání platby na účet (nevztahuje se na zakázkovou výrobu, zde je dodání dle dohody).

Ochrana osobních údajů

5.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 14. února 2017

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
691313
19.1.2018 lesní pexeso pro všechny chytrolíny (malé i velké)
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.