Produkty skladem odesílám do týdne od uhrazení. Prosím o trpělivost, máme tři malé děti... Pokud na zboží spěcháte, neváhejte napsat.
Profil uživatele
lesito
Prodávající
Bílovice nad Svitavou
Registrace: 5.10.2016

Vítejte ve světě medvědů, vlků, lišek a zajíčků, v kouzelném světě plném příběhů a dobrodružství, kde je možné vše, co si jen budeme přát...


Autorská textilní tvorba

Navrhuji a tvořím originální textilní doplňky a dekorace (nejen) do dětských pokojů, pro radost malým i velkým. Šiji z krásných a kvalitních přírodních materiálů jako je bavlna, len či vlna. Produkty vznikají v limitovaných sériích v rodinné dílničce nedaleko od Brna a za vydatné asistence našich tří raubířů.

Ráda tvořím také na přání jedinečné kousky. Každé zakázce věnuji maximální péči, velmi dbám na kvalitu materiálů i provedení a samotná výroba mi chvilku zabere – je třeba počítat s termíny realizace v délce týdnů, u náročnějších zakázek i měsíců.

 

Příběhy pro děti

Kromě textilní tvorby u nás najdete autorské pohádky a příběhy pro nejmenší. Děti se stanou součástí veselých dobrodružství, rozvinou svou fantazii, tvořivost i logické myšlení a hravou formou se naučí novým věcem. Texty jsou vytištěné v malých knížečkách (sešitcích) a doplněny o kouzelnou ilustraci od výtvarnice Jany Kloučkové Kudrnové.

Chcete se dozvědět víc o značce lesito? Přečtěte si veselý rozhovor o mé tvorbě, rodině a velkých i malých plánech. A také o tom, že bez kafe, čokolády a sklenky vína by to vážně nešlo.

Povídání o lesito vyšlo ve Fler MAGu v sekci Osobnosti na podzim 2018.

 
Naše výrobky jsou textilní dekorace určené k výzdobě či didaktické pomůcky sloužící ke vzdělávání a hravému učení dětí. Nejedná se o hračky pro děti. Při prozkoumávání nenechávejte děti bez dozoru.


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak se zrodilo polární medvídě (2016)

K vytvoření hraček s příběhem mě inspirovali mí dva synové. Starší Tobiáš nás už od roku a půl zásobuje svými moudry. Mladší  Samuel ještě nemluví, ale už se projevuje velmi důrazně.

Když se nám narodil první kluk, zjistili jsme, že jsme se do té doby vlastně nudili a teď teprve začíná legrace.  S příchodem druhého prcka o necelý rok a tři čtvrtě později se zrodila také myšlenka na vytvoření hraček, které budou rozvíjet dětskou fantazii, podporovat kreativitu a děti s nimi zažijí spoustu legrace.  S dětmi je to krásné, ale také náročné. Přišel den, kdy jsem si řekla, že nechci jen utírat nosy, pusy, zadky, že bych ráda vytvořila nějaký svůj vlastní projekt. A ten se nakonec zase točí kolem dětí, vždyť je to teď můj skoro celý svět.

Tobiáš i Samuel už své medvědy mají, i když nejsou lední. Spí s nimi v posteli a povídáme si s nimi, vyprávíme si, co jsme zažili my i medvědi.

Samísek už ví, že medvěd dělá brum, brum.

Tobísek zase ví, že medvěd dělá brum, brum, já chci rum. Ví, že žije v lese a taky v zoo. Ví, že je hnědý nebo bílý a taky modrý a zelený, jako ti, co je mají s bráchou v posteli. Ví, že chrání svá mláďata a věří, že ochrání i jeho, hlavně v noci. Ví, že jí trávu, bobule, hmyz a zbytky po Tobískově obědě. Třeba vařenou mrkev.

O polárních zvířátkách toho zatím tolik neví, ale každou chvíli se něco nového dozví a naučí a celé dny nám o tom pak vypráví. Doma se všude povalují náčrty, mé kresby, obrázky a Tobiáš je rád komentuje. Když viděl mnou nakresleného tučňáka, povídá: "Jé, to je hezká žabička." Když jsem si dovolila oponovat, že to žába není, Tobísek svůj názor opravil: "Tak je to hezká opička." To mě ujistilo, že jdu se svým projektem správným směrem: děti se mohou veselým a zábavným způsobem dozvědět nové věci, třeba jak vypadá tučňák, aby už nestresovaly svou mámu, že neumí vůbec kreslit, když její tučňák vypadá jako žába. Nebo ještě hůř, jako opice.

 

Ze života Nilse...

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Geis či Českou poštou jako doporučené psaní či doporučený nebo cenný balíček, zabalené v bublinkové obálce nebo v kartonové krabici (krabice často recykluji). V případě objednávky většího počtu zboží bude poštovné upraveno dle rozměru balíčku. Pro Brňany: možnost osobního vyzvednutí v centru Brna. Cena poštovného na Slovensko: od 120 Kč.
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky firmy Erik Palla, IČ: 06287361, se sídlem Teperova 938, 664 01 Bílovice nad Svitavou, zapsané Živnostenským úřadem města Brna dne 1.8. 2017 (dále jen „Prodávající“) upravují vzájemná práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím vzniklé na základě kupní smlouvy (dále jen „Kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a 3. osobou (dále jen „Kupující“) prostřednictvím internetového obchodu Prodávajícího. Internetový obchod Prodávajícího je umístěn na webové stránce na internetové adrese https://www.fler.cz/lesito. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
 2. O potvrzení objednávky, přijetí platby a odeslání zboží je nakupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce o tomto kroku písemně informovat (vnitřní poštou).
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. (Balík doporučuji pojistit.)
 5. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku .
 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven daňový doklad. Kupující jej obdrží spolu se zbožím (nalezne jej v online podobě na webových stránkách u objednávky). Tento doklad slouží zároveň jako záruční list.
 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán též návod k použití (kromě výrobků, které to nevyžadují, např. papírová přání).

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)

 1. V případě, že dojde mezi prodávajícím a kupujícím ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může kupující podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží a poštovné hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. (Při osobním předání je možná platba v hotovosti.)
 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 dnů od připsání platby na účet (nevztahuje se na zakázkovou výrobu, zde je dodání dle dohody).

Ochrana osobních údajů

5.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 20. dubna 2019

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
813624
13.6.2019 Děkuji moc za včerejší top, Vaše milé vzkazy i návštěvy :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím