Domů Profil prodejce lesito
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Bílovice nad Svitavou, ČR
  • 468 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (106) 100%
Nadšenci: 1071
Aktivita: aktivní
Prodáno: 468
Registrace: 5.10.2016
Město: Bílovice nad Svitavou
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 10.12.2023 23:00 z důvodu "Off time".
Obchod dočasně uzavřen.

lesito

/ Prodávající
Novinky
842139
5.11.2019 Milí, práce na objednávkách máme až nad hlavu, proto necháme flerovský obchůdek už letos zavřený. Krásný předvánoční čas přeje lesito.

Vítejte ve světě medvědů, vlků, lišek a zajíčků, v kouzelném světě plném příběhů a dobrodružství, kde je možné vše, co si jen budeme přát...


Autorská textilní tvorba

Navrhuji a tvořím originální textilní doplňky a dekorace (nejen) do dětských pokojů, pro radost malým i velkým. Šiji z krásných a kvalitních přírodních materiálů jako je bavlna, len či vlna. Produkty vznikají v limitovaných sériích v rodinné dílničce nedaleko od Brna a za vydatné asistence našich tří raubířů.

Ráda tvořím také na přání jedinečné kousky. Každé zakázce věnuji maximální péči, velmi dbám na kvalitu materiálů i provedení a samotná výroba mi chvilku zabere – je třeba počítat s termíny realizace v délce týdnů, u náročnějších zakázek i měsíců.

 

Příběhy pro děti

Kromě textilní tvorby u nás najdete autorské pohádky a příběhy pro nejmenší. Děti se stanou součástí veselých dobrodružství, rozvinou svou fantazii, tvořivost i logické myšlení a hravou formou se naučí novým věcem. Texty jsou vytištěné v malých knížečkách (sešitcích) a doplněny o kouzelnou ilustraci od výtvarnice Jany Kloučkové Kudrnové.

Chcete se dozvědět víc o značce lesito? Přečtěte si veselý rozhovor o mé tvorbě, rodině a velkých i malých plánech. A také o tom, že bez kafe, čokolády a sklenky vína by to vážně nešlo.

Povídání o lesito vyšlo ve Fler MAGu v sekci Osobnosti na podzim 2018.

 
Naše výrobky jsou textilní dekorace určené k výzdobě či didaktické pomůcky sloužící ke vzdělávání a hravému učení dětí. Nejedná se o hračky pro děti. Při prozkoumávání nenechávejte děti bez dozoru.


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Jak se zrodilo polární medvídě (2016)

K vytvoření hraček s příběhem mě inspirovali mí dva synové. Starší Tobiáš nás už od roku a půl zásobuje svými moudry. Mladší  Samuel ještě nemluví, ale už se projevuje velmi důrazně.

Když se nám narodil první kluk, zjistili jsme, že jsme se do té doby vlastně nudili a teď teprve začíná legrace.  S příchodem druhého prcka o necelý rok a tři čtvrtě později se zrodila také myšlenka na vytvoření hraček, které budou rozvíjet dětskou fantazii, podporovat kreativitu a děti s nimi zažijí spoustu legrace.  S dětmi je to krásné, ale také náročné. Přišel den, kdy jsem si řekla, že nechci jen utírat nosy, pusy, zadky, že bych ráda vytvořila nějaký svůj vlastní projekt. A ten se nakonec zase točí kolem dětí, vždyť je to teď můj skoro celý svět.

Tobiáš i Samuel už své medvědy mají, i když nejsou lední. Spí s nimi v posteli a povídáme si s nimi, vyprávíme si, co jsme zažili my i medvědi.

Samísek už ví, že medvěd dělá brum, brum.

Tobísek zase ví, že medvěd dělá brum, brum, já chci rum. Ví, že žije v lese a taky v zoo. Ví, že je hnědý nebo bílý a taky modrý a zelený, jako ti, co je mají s bráchou v posteli. Ví, že chrání svá mláďata a věří, že ochrání i jeho, hlavně v noci. Ví, že jí trávu, bobule, hmyz a zbytky po Tobískově obědě. Třeba vařenou mrkev.

O polárních zvířátkách toho zatím tolik neví, ale každou chvíli se něco nového dozví a naučí a celé dny nám o tom pak vypráví. Doma se všude povalují náčrty, mé kresby, obrázky a Tobiáš je rád komentuje. Když viděl mnou nakresleného tučňáka, povídá: "Jé, to je hezká žabička." Když jsem si dovolila oponovat, že to žába není, Tobísek svůj názor opravil: "Tak je to hezká opička." To mě ujistilo, že jdu se svým projektem správným směrem: děti se mohou veselým a zábavným způsobem dozvědět nové věci, třeba jak vypadá tučňák, aby už nestresovaly svou mámu, že neumí vůbec kreslit, když její tučňák vypadá jako žába. Nebo ještě hůř, jako opice.

 

Ze života Nilse...

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Geis či Českou poštou jako doporučené psaní či doporučený nebo cenný balíček, zabalené v bublinkové obálce nebo v kartonové krabici (krabice často recykluji). V případě objednávky většího počtu zboží bude poštovné upraveno dle rozměru balíčku. (Nejen) pro Brňany: možnost osobního vyzvednutí v Bílovicích nad Svitavou. Cena poštovného na Slovensko: od 100 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od lesito

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--