Domů Profil prodejce Libuschka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 9, ČR
  • 3457 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (526) 100%
Nadšenci: 1658
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3457
Registrace: 9.12.2008
Město: Praha 9
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 2.5.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Libuschka

/ Prodávající
Novinky
756341
19.10.2018 Pokud si chcete prohlédnout naše výrobky naživo, máte možnost na Prague marketu na Náměstí Republiky druhou listopadovou sobotu a neděli. Budu se moc těšit.

Hezký den všem,

jmenuji se Libuše a propadla jsem šití. Praktické, ale i krásné věci denní potřeby, které vám zpříjemní den. Původně hobby, které se mi trochu vymklo z ruky. Krásně se vymklo a jsem za to neskutečně vděčná.

Ze začátku jsem podnikala při mateřské, dnes maminky na mateřské brigádně zaměstnávám a dávám jim tak domácí práci. Tj. přivýdělek s flexibilní pracovní dobou, bez toho, aby musely opouštět své děti. Přesně to, kvůli čemu jsem začala podnikat já a přesně to, co na našem trhu práce chybí.

Doufám, že se vám tu bude líbit.

 "Nakupováním u malých rodinných firem nepřispíváte na třetí prázdninový dům generálního ředitele. Přispíváte na taneční lekce malé holčičky a na fotbalový dres malého chlapce. A také na jídlo, které máma a táta dávají na stůl. Velký dík za to, že nakupujete lokálně"

 

Zaktualizovali jsme mapku (stav k 31.12.2015)a zanesli do ní všechna místa, na které jsem už zákaznicím své výrobky posílali, tedy ty, o kterých víme. Máme radost, pěkně se nám to 5zaplňuje - díky vám! Můžete tak naše čelenky či další šité doplňky potkat na ulicích celkem 268 míst, z toho 25 míst v zahraničíí. Určitě je poznáte, mají nezaměnitelný rukopis. Děkujeme vám za to, že je mapka tak hezky zaplněná. Zde se na ní můžete podívat podrobněji.

  

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Libuschka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--