Při objednávce nad 1.000,- Kč doprava (Českou poštou) zdarma.
Profil uživatele
Little Rock Star
Prodávající
Praha 2
Registrace: 9.2.2010

Konečně důstojné oblečení pro malé rockery!

Všechny modely jsou šité našemi švadlenami, práci asijských dětí nepodporujeme.
Body, trička, tepláky, mikiny, sukně, pyžama, bryndáky, čepice, deky, kapsáře a další.
Česká móda s názorem - 100% české výrobky.

Little Rock Star se zrodila z praktických důvodů. Myslíme si, že i naše děti mají právo na důstojné oblečení s názorem. Reagujeme na aktuální dění u nás i ve světě, ale spolupracujeme s výhradně českými firmami (šití & potisk).  

Více o nás si můžete přečíst zde: https://www.fler.cz/magazin/little-rock-star-vrhly-jsme-se-do-toho-po-hlave-712

Naše výrobky jsou opatřeny atestem o nezávadnosti pro děti do 3 let.

Šijeme podle vlastních střihů, prosíme, než nakoupíte, dvakrát měřte...
Míry zde:

BODY VELIKOST DÉLKA ŠÍŘKA
  56 30 cm 18 cm
  62 - 68  37 cm 19,5 cm
  68 - 74  40 cm 21,5 cm
  74 - 80 44 cm 22 cm
  80 - 86  46 cm 23,5 cm
  86 - 92  48 cm 25 cm
  92 - 98  53 cm 25 cm
TRIKA VELIKOST DÉLKA ŠÍŘKA
  92 - 98 38 cm 24 cm
  98 - 104 40,5 cm 27 cm
  104 - 110 41,5 cm 29 cm
  110 - 116 45 cm 31 cm
  122 - 128 49 cm 35 cm
  134 - 140 54 cm 37 cm
  146 - 152 57 cm 37 cm

Šetříme naše lesy - faktury jsou vystaveny a ke stažení na internetu, naše produkty zasíláme pouze v obálce, pokud si přejete zboží jakkoliv jinak zabalit, prosíme, dejte nám vědět.

Způsob dopravy
automaticky: Česká pošta - doporučeně (80,-); na vyžádání: PPL (100,-)
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě stanoveno výslovně něco jiného. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (Little Rock Star, s.r.o.) a jeho zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží), resp. je její nedílnou součástí.

Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce (dále jen zboží). Little Rock Star, s.r.o. (dále jen prodávající) se zavazuje, že bude svým odběratelům dodávat:
- bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží
- vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR

Objednání zboží, uzavření smlouvy

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. Potvrzující email je generován automaticky bezprostředně po objednání. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

Objednávky jsou v pracovní dny přijímány ke zpracování do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o průběhu zpracování a odeslání zboží budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Odstoupit od objednávky zboží je možno do 2 hodin po odeslání objednávky zasláním emailu na adresu objednavky@littlerockstar.cz

Dodací lhůty

Pokud je zboží skladem, je doba expedice do 3 pracovních dnů od připsání peněz na účet. U zboží na objednávku je zboží dodáváno do 21 dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí, nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.Způsob doručení a platby pro ČR Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku - poštovné činí 50,-

Cenu poštovného připočítejte k ceně objednaného zboží a celkovou částku zašlete na níže uvedený bankovní účet. Objednané zboží můžete uhradit bankovním převodem na účet číslo: 2500819927/2010.
Jako
variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Uvedené částky jsou včetně DPH a platí pouze pro zasílání zboží po České republice. Balné není účtováno.

Při reklamaci, prosíme, dodržte následující postup:
1. informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2. zboží zašlete doporučeně (nikoliv na dobírku) na naši adresu (na vyžádání)
3. uveďte důvod reklamace a vaše kontaktní údaje
4. přiložte kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Záruka se nevztahuje na opotřebení vzniklé:
1. běžným používáním
2. nesprávným použitím výrobku
3. nesprávným skladováním

Odstoupení od kupní smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to i bez uvedení důvodů. Pokud se tak rozhodne, je kupující povinen v uvedené lhůtě toto oznámit prodávajícímu písemně a současně vrátit zboží na adresu prodávajícího (ne na dobírku). Zboží musí být vráceno v původním obalu, nesmí nést známky používání, musí být nepoškozené a kompletní. Veškeré náklady spojené s odstoupením od kupní smlouvy hradí kupující.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného. Při trvalém smluvním vztahu (je-li písemně uzavřena rámcová kupní smlouva) má kupující právo odstoupit od smlouvy, dojde-li po podpisu smlouvy k podstatné změně podmínek. Odešle-li objednávku po dni, v němž došlo ke změně podmínek, platí, že se změnou souhlasí. Odstoupení je účinné okamžikem jeho doručení prodávajícímu, nevztahuje se však na zásilku již předanou dopravci. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákona dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
848932
29.11.2019 LIMITOVANÁ KOLEKCE červených bryndáků ZA ELVISE, ZA JIMA MORRISONA...
Aby vám nedošla inspirace, za koho má vaše dítě papat.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím