Domů Profil prodejce Lorettine
  • Prodejce od r. 2010
  • bTGKCVS,
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 9.10.2010
Město: bTGKCVS
Stát:

Lorettine

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milý kolemjdoucí!

    Je hezké, že ses tady zastavil, vítám tě.

    Jsem studentka dvou vysokých škol a odjakživa jsem měla sklony tvořit, ať už se jednalo o díla výtvarná, literární či sochařská. Protože studium namáhá určitou část mozku a jeho zbytek nechává zahálet, napadlo mě pokusit se ho zaměstnat podobnou kreativitou, na jakou jsem mívala čas jako holčička a která je mi velmi milá. Jistě jsi už poznal, že výrobě šperků se nevěnuji dlouho, nicméně, přesto se odvažuji učinit tento experiment a svá "díla" zde nabídnout k prodeji.

    A jak jsem se ke korálkům vůbec dostala? Inu, nehledej v tom nic zvlášť výjimečného:

    Jednoho dubnového dne jsem se konečně odhodlala navštívit obchod, který jsem objevila už před časem. Jeho sortiment tvoří polotovary a komponenty ke tvorbě šperků. Jako typické děvče jsem se nechala zlákat už pouhým letmým pohledem přes výklad, odkud na procházející lidi při slunečním svitu hážou stovky prasátek korálky nejrůznějších barev, tvarů a velikostí.

    Uvnitř to pak je naprostá pastva pro oči. Najednou se dostavuje nerozhodnost, jako vždy, když je z čeho vybírat. Tento malý, zapadlý obchůdek v Brně stojí u zrodu mé záliby ve výrobě šperků. Tento zrod se sice uskutečnil teprve nedávno, nicméně jsem odhodlaná svůj um postupně rozvíjet. Pochopitelně jsem zprvu vyráběla náušnice a ozdůbky spíše pro kamarády a známé, tak, jak to obvykle bývá. Více méně zkušebně sem tak chci vystavit několik kousků, abych viděla, nakolik si jich lidé všimnou v záplavě všech těch veleděl, které zde mnozí prodávají.

   Co se týče preferovaného materiálu, tvaru, barvy atd., zatím raději nebudu jmenovat nic, velmi se mi však líbí jakékoli vinuté perly, tudíž je možné, že pokud tento profil a účet budou mít nějakou budoucnost, časem se zde objeví množství výrobků právě tohoto druhu.

    Tolik tedy ode mne. Nezbývá, než tomu, kdo se dočetl až sem, popřát hezký zbytek dne a, smím-li doufat, zbytek dne zpříjemněný vybíráním si z mých pokorných kreací. :)

Lorettine

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lorettine

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--