Domů Profil prodejce Lubru
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 5, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 23.5.2011
Město: Praha 5
Stát: ČR

Lubru

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den a ahoj všem Úžasný,

kteří zabrouzdali na tyto stránky a našli si čas podívat se do našeho obchůdku. Proč našeho ?

Jmenuji se Lucka a pocházím z Prahy, je mi 25 let. Pracuji v bance. Výrobou šperků z bižuterie a korálků jsem se začala zabývat teprve nedávno – na popud babičky - a teď musím říct, že je to doopravdy radost a zábava. V obchůdku najdete pouze “obyčejnou” bižuterii. Výrobu šperků považuji za dobrý relax po pracovní dni.  {#emotions_dlg.rose2}{#emotions_dlg.rose2}{#emotions_dlg.rose2}

Relax

 

 Tento obchůdek jsem založila díky mojí babičce, která se vrhla na vyrábění šperků z bižuterie s takovou vervou, že víkend co víkend, kdy za ní jezdím na chaloupku má pro mě připraveno plno nových a zajímavých výrobků. Každý týden hezčí a těžší techniky. Babičce je 68 let - jistě pochopíte, že obchůdek vedu já - a je již v důchodu, tudíž má na výrobu šperků více času než já (pokud tedy nepočítám čas, který musí strávit domácími pracemi a starostí o zahrádku).

zahrada

Mezi výrobky tedy najdete jak výrobky mojí babičky, tak mé výrobky. 

Jak jsem již poznamenala, jedná se o výrobu šperků z "obyčejné" bižuterie, tudíž u např. U výrobků "stříbrný, zlatý výrobek" se jedná pouze o barevné provedení – nikoliv skutečně o stříbrný či zlatý šperk.

Zlato x stribro

 

Doufám, že se vám naše šperky líbí a jsem vděčná za jakýkoliv koment, pochvalu či výtku . Těm, kteří si některý z výrobků pořídí, děkujeme.

Ke každé objednávce zasíláme dárek.

Hezký den ! ahoj

Způsob dopravy
Česká pošta – doporučená zásilka (45Kč). Zboží zasílám v bublinkové obálce nejpozději do 2 dnů od připsání částky na účet. Pokud budete mít zájem o více výrobků, platí se pouze jedno poštovné. Při nákupu nad 300 KČ - poštovné zdarma. V blízkosti Anděla či Smíchova je po domluvě možný osobní odběr zdarma.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lubru

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--