Domů Profil prodejce luciemouchova
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Teplice, ČR
  • 218 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 72
Aktivita: aktivní
Prodáno: 218
Registrace: 7.2.2019
Město: Teplice
Stát: ČR

luciemouchova

/ Prodávající
Novinky
933494
21.2.2021 A ještě jedno Velikonoční přáníčko ...Namaluj mi kraslici
https://www.fler.cz/zbozi...

Dobrý den a děkuji, že jste navštívili mé Fler stránky. 

Jsem vystudovaná grafická designérka, ale vždy jsem toužila kreslit obrázky pro děti. Takže celý tento obchůdek se bude točit kolem zvířátek a jejich lidských kamarádů. Jejich příběhy a dobrodružství se budu snažit vyprávět v jednotlivých obrázcích.

Mé obrázky jsou většinou čtvercového formátu a jsou kresleny digitálně. Do budoucna doufám, že se vrátím také ke kreslení rukou, ale to až dcera trochu povyroste a pochopí, že každé kreslení nemůže být naší kolaborací Velký úsměv

Na časté dotazy k rámečkům jsme se rozhodli začít vyrábět také dřevěné magnetické ramecky (tzv. poster hangers), do kterých lze obrázek snadno vložit a zavěsit bez nutnosti rámování.

Doufám, že se Vám můj obchůdek bude líbit a pokud byste měli jakoukoli radu na jeho vylepšení, tak prosím sem s ní. Teprve začínám a ráda se něčemu přiučím.

Lucie

 

Obrázky 30x30 a dřevěné magnetické sady posílám Zásilkovnou. Pošlete mi prosím adresu nejbližší Zásilkovny ve Vašem okolí (ideálně 2 místa, pokud by jedna již nepřijímala zásilky - to se týká především velkých měst).

Obrázky A4 a přáníčka do 4 kusů posílám Českou Poštou, tam by se Zásilkovna nevyplatila. Obrazky posílám DOPORUČENĚ. Bohužel jakkoli se je snažím ochránit dodatečnou kartonovou proložkou, tak je pošťák/pošťačka vždy dokáže ohnout.

Pokud si objednáte více než 4 přáníčka, budu je posílat také v kartonové krabici/obálce a cena poštovného se navýší na 85,- Kč.

Jak zboží balím?

Obrázky 30x30cm posílám pečlivě zabalené v kartonové krabici nebo v pevné kartonové obálce s proložkou tak, aby se nedaly přehnout.

Obrázky A4 posílám v obálce s pevnou zadní kartonovou stěnou. Stejně tak přáníčka do 4 kusů.

Dřevěné lišty posílám pečlivě zabalené v krabici nebo v ochranném papírovém obalu. Pokud jich objednáváte více, bude se cena poštovného navyšovat podle váhy balíčku. (Cena Zasilkovny zůstává stejná do 5kg).

 

Doba odeslání je do 5 dnů od obdržení objednávky. Věřím, že většinu objednávek odešlu dříve, ale může se stát, že bude mít tiskárna velkou zakázku a tím pádem musí můj obrázek počkat.

Pokud na objednávku spěcháte, dejte mi prosím vědět, vždy můžu poslat obrázek prioritně Českou Poštou.

Objednávky, které posílám přes Zásilkovnu, většinou dorazí do druhého dne od podání.

Způsob dopravy
Prosím přečtěte si detailní informace v záložce mého profilu nazvané Balení a doručení a Termíny dodání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od luciemouchova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--