Domů Profil prodejce Lucinka-Majkýsek
  • Prodejce od r. 2011
  • Libochovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 3.8.2011
Město: Libochovice
Stát: ČR

Lucinka-Majkýsek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

3 roky na mateřské byly fajn,ale pak jsem si musela začít hledat práci a jako matka samoživitelka to nemám vůbec jednoduché...

... přes rok jsem doma, hledám a hledám a stále nic, co by bylo vhodné pro mně... a tak jsem začala přemýšlet o něčem, co by se dalo tvořit doma a čím by si člověk mohl případně i něco přivydělat... ale hlavně jsem chtěla dělat něco, co mně bude opravdu bavit, něco co by šlo darovat i jako dárek a nebo by to mohla být i krásná praktická věcička.... a něco, co nebude tak náročné se naučit...

tak dlouho jsem přemýšlela, až jsem na to přišla...Pletené výrobky z papírových ruliček....opravdu užasné :) a snadné :-)

Jednou jsem šla ke kamarádce a uviděla tam krásnou pletenou velikonoční slepičku s košíčkem, no kráásné. Myslela jsem, že je to vyrobené z proutí.

Ale po tom, co mi kamrádka sdělila, že je to pletené z papíru, jsem si to vzala do ruky a říkala " to není možné "...

... a tak jsem si hledala ruzné návody jak plést z papíru, různé rady a fígle  a začala jsem se to učit, protože mě tato technika zužitkování starého papíru opravdu moc zaujala :)

A pak jiná kamrádka mi k narozeninám darovala knihu o pletení z papíru. Tam bylo takové inspirace a nápadů... naprosto mě to uchvátilo :-)

No a tak se postupně zdokonaluji v tom mém papírovém pletení a moc mně to baví, troufám si říct, že při tom i relaxuji :-) Prostě mě to chytlo a tak tvořím :-)

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lucinka-Majkýsek

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--