Profil uživatele
Lucinka-Majkýsek
Prodávající
Libochovice
Registrace: 3.8.2011

3 roky na mateřské byly fajn,ale pak jsem si musela začít hledat práci a jako matka samoživitelka to nemám vůbec jednoduché...

... přes rok jsem doma, hledám a hledám a stále nic, co by bylo vhodné pro mně... a tak jsem začala přemýšlet o něčem, co by se dalo tvořit doma a čím by si člověk mohl případně i něco přivydělat... ale hlavně jsem chtěla dělat něco, co mně bude opravdu bavit, něco co by šlo darovat i jako dárek a nebo by to mohla být i krásná praktická věcička.... a něco, co nebude tak náročné se naučit...

tak dlouho jsem přemýšlela, až jsem na to přišla...Pletené výrobky z papírových ruliček....opravdu užasné :) a snadné :-)

Jednou jsem šla ke kamarádce a uviděla tam krásnou pletenou velikonoční slepičku s košíčkem, no kráásné. Myslela jsem, že je to vyrobené z proutí.

Ale po tom, co mi kamrádka sdělila, že je to pletené z papíru, jsem si to vzala do ruky a říkala " to není možné "...

... a tak jsem si hledala ruzné návody jak plést z papíru, různé rady a fígle  a začala jsem se to učit, protože mě tato technika zužitkování starého papíru opravdu moc zaujala :)

A pak jiná kamrádka mi k narozeninám darovala knihu o pletení z papíru. Tam bylo takové inspirace a nápadů... naprosto mě to uchvátilo :-)

No a tak se postupně zdokonaluji v tom mém papírovém pletení a moc mně to baví, troufám si říct, že při tom i relaxuji :-) Prostě mě to chytlo a tak tvořím :-)

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím