Domů Profil prodejce Lucinka1
  • Prodejce od r. 2010
  • Tehov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 17.7.2010
Město: Tehov
Stát: ČR

Lucinka1

/ Prodávající
Novinky
776693
2.1.2019 kožený batoh na A4,ruční výroba,hovězí kůže.

Dobrý den. Podnikám již od r. 1990 ve výrobě kožené galanterie.                    Nejdříve jsem pomáhala v jedné firmě s přípravou kůže na výrobu, ale tolik se mi práce s kůží zalíbila, že jsem se rozhodla zkusit to  sama.                         Měla jsem spoustu nápadů a neměla jsem je jak realizovat. Tak jsem si po troškách nakoupila materiál a stroje. Pak mi začal ten obrovský boj. Nebyla jsem vyučená, proto mi to dalo všechno  moc práce. Učila jsem se hlavně na svých chybách. První moje zakázka byly kasírtašky pro benzináře. Dali mi vzorek. Byla to hrozná práce, stálo mne to moc nervů a času, ale povedli se.

 Pak jsem si začala vymýšlet různé kabelky, klíčenky, batohy a jiné. Někdy se to nepovedlo, ale nevzdala jsem se.

V roce 1997 jsem otevřela obchod v Říčanech, abych si mohla prodávat svoje výrobky a nemusela někde žebrat, aby mi je vzali do prodeje.  Další zboží jsem dostala na komis, tak to šlo. Až do chvíle, kdy otevřeli proti nám Vietnamci a velká obchodní centra. Na ty nemáme. Vydržela jsem to do r. 2008 kdy jsem se rozhodla ze zdravotních i finančních důvodů obchod zavřít . Věnovala jsem se hlavně  opravám a zakázkové výrobě. 

V r. 2010 jsem znovu otevřela obchod právě kvůli opravám a své výrobě. V tom mi zatím Vietnamci nekonkurují. Vyrábím vždy jen jeden kus. Nic není stejné. Dělám i na zakázku.  

Ráda bych také nabízela své výrobky přes Vás. Doufám, že se někomu budou líbit. Snažím se mít ceny, aby si mohlo koupit kožené věci více lidí, nejen bohatí.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lucinka1

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--