Profil uživatele
luckyna
Iveta Šťastná | prodávající
Štětí
Registrace: 12.3.2008

Vítejte v mé malé soukromé hračkárně.

Vymýšlím a šiju převážně textilní hračky. Jak s oblibou říkám: "Nejen pro děti".

Od prvního nápadu vede k hotové hračce často dlouhá cesta. Cesta plná omylů, zkušebních vzorků, párání a přešívání. Nedám si pokoj, dokud nejsem s výsledkem 100% spokojená. Až pak přichází na řadu ta opravdová práce, kdy mi v dílně pod rukama vznikne malá série autorských hraček. Od každého vzoru desítky různých barevných kombinací.

                                                                                                                         Šiju převážně z látek, ze kterých se běžně vyrábí oblečení pro děti. Na většinu z nich mám od dodavatelů atest, že splňují požadavky na zdravotní nezávadnost pro děti do tří let. Jako výplň používám PES kuličkové duté vlákno, opět s atestem o zdravotní nezávadnosti.

Bavlněné látky podžehluji pro větší pevnost vlizelinem a pro jistotu ještě šiju pružným stehem. Dřív se mi stávalo, že švy na dlouhých nohách nevydržely nápor malých uživatelů a při nadměrném zatížení občas praskly. To už by se u současných hraček opravdu podařit nemělo.

Na mých hračkách nenajdete žádné malé a nebezpečné části. Obličeje vyšívám, vše šiju drobným pevným stehem, kde je potřeba tak pružně nebo i dvakrát. Celkově se prostě snažím o to, abych odvedla co nejkvalitnější a nejlepší práci. Jsem si jistá, že mé výrobky splňují veškeré normované požadavky na bezpečnost hraček.

Přesto musím oficiálně upozornit, že hračky nejsou atestované a tedy vhodné pro děti do tří let. Z vlastní zkušenosti (sama jsem máma tří dětí) však vím, že od mých hraček Vašim dětem žádné nebezpečí nehrozí.


Dělám co mě baví a na co mé síly stačí.


Pojďte dál, v mé dílně to voní kávou a pořád se tu něco děje.  

 

Způsob dopravy
Hračky posílám zabalené v celofánu a v pevné kartonové krabici velikosti M. Jako doporučený balík Českou poštou vyjde poštovné na 119,- Kč, takto poslaný balíček by měl dorazit do tří pracovních dní. Možnost Balík do ruky vyjde na 149,- Kč. Tuto variantu můžete zvolit v případě, kdy na dodání hraček spěcháte. Za vyšší cenu získáte doručení balíčku už druhý den po odeslání, SMS informace o pohybu zásilky a pokud bydlíte ve větším městě, můžete si požádat o doručení v odpoledních nebo večerních hodinách. Balíček odesílám co nejdříve po obdržení platby na účet, obvykle ten samý nebo následující den. Na poštu to mám kousek.
Obchodní podmínky

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má ze zákona právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat e-mailem nebo vnitřní poštou.

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena a přiložena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Při praní doporučuji respektovat symboly údržby.

 

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při platbě dobírkou platí zákazník dopravci při převzetí zásilky.

2. Při platbě předem prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet, při platbě dobírkou nejpozději do 7 dnů od přijetí objednávky.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2016

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
624611
19.5.2017 Vložila jsem posledního z našitých ušáků a na nějaký čas dám s těmi králíky pokoj. Králíkárna je plná.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím