Profil uživatele
Lucya
Prodávající
Praha 8 - Čimice
Registrace: 9.4.2009

Přeji krásný den všem,

    a vítám vás na stránkách svého virtuálního obchůdku. Již řadu let se věnuji ve svém volném čase různým výtvarným technikám, mou stálou láskou je paličkování, na které jsme získala i rekvalifikaci v rámci kurzů VSUŘ, dále se zabývám Encaustikou (malování obrázků horkým voskem) a zejména v posledních 2 -3 letech se hodně věnuji tvorbě šperků z polymerové hmoty. Tvořím šperky zejména s využitím hmot Fimo, Kato, Cernit a Pardo.

Polymerová hmota mi opravdu svými možnostmi a vlastnostmi učarovala, tvořím šperky nejrůznějšími technikami a velice mě baví objevovat stále nové a nové cesty a způsoby využítí. Nejdříve jsem jako zdroj inspirace hledala návody na zahraničních stránkách na internetu, později jsem informace čerpala i z nakoupených knížek a absolvovala jsem řadu kurzů a workshopů. Z nejdůležitějších bych jmenovala Fimohraní 2011 (třídenní workshop s lektorkami a významnými umělkyněmi Lisou Pavelka, Carol Blackburn a Christine Dumont), dále workshop s Evou Ehmeier a na jaře se již těším na kurz s legendou v oblasti polymerové hmoty Donnou Kato. Z našich umělkyň jsem absolvovala kurzy u Evy Haškové,  Petry Nemravové a a Marty Špalkové.  

Ve svých špercích se snažím uplatnit všechny získané znalosti a dovednosti a zároveň je ještě povýšit kombinováním a syntézou postupů, vnášením vlastních nápadů a inspirováním se zejména přírodou a jejími tvary, barvami a strukturami. Své šperky tvořím jako autorská díla, do kterých je vložená moje láska, úsilí i energie.

       

     

Pokud je Vámi vybraný šperk  již prodaný,  přesto napište, ráda vám vytvořím podobný. Jestliže se vám líbí provedení nějakého šperku, ale nehodí se vám barva, délka závěsu či barevná kombinace, popř. velikost, také není problém se domluvit na vytvoření modifikace tohoto šperku podle Vašich představ.  

    

   

       


Způsob dopravy
Českou poštou, doporučeně, v bublinkové obálce. Zboží odesílám do 3 pracovních dnů po obdržení platby na účet. Samozřejmostí je při objednání více kousků jedno poštovné, v případě objednávky nad 750,- bez poštovného. V Praze je možný po domluvě osobní odběr.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím