Profil uživatele
Ludmila Sciskalová
Ludmila Sciskalová | prodávající
Vendryně
Registrace: 7.9.2016

SRDEČNĚ VÁS VÍTÁM.                                                                             Jmenuji se Ludmila. Miluji krásné věci které jsou inspirované přírodou která je nádherná. Mám ráda věci které vnáší do našeho života smysl a radost, věci veselé a plné barev, věci které navozují pozitivní myšlení. Velice si vážím umění dávných mistrů. Snažím se vyrábět své výrobky v co nejleší kvalitě. Vyrábím je různými technikami počínaje vyšíváním, háčkovaním, pletením a také drhaním ale mé výrobky jsou nejvíce zaměřeny na křížkovou výšivku. Ručními pracemi se zajímám už od svého dětství. Mé výrobky jsou orginální, převážně si je navrhuji sama a následně je doplním výšivkou, ať už se jedná o módní doplňky jako textilní opasky nebo dámské vyšívané obojky. Různé dekorační předměty, obrázky vyšívané a také konbinované vlastní malbou. Vyšívané štoly na sváteční tabuli, prostírání, ubrusy a ubrousky. Dekorační polštáře. Pytlíčky na bylinky, sušené hříbky nebo na pečivo. Výšivky čerpám převážně ze zahraničních časopisů jako Burda, Anna, Rakam, atd. Moje výrobky vyrábím bez pomoci šicího stroje vše šiji a dokončuji zásadně ručně. Jestli Vás něco zaujalo ráda vyrobím i něco dle Vašeho přání.

Při koupi zboží nad 2.000,- s platbou kartou - poštovné zdarma

Při koupi zboží nad 3.000,- s platbou na dobírku - poštovné zdarma

Způsob dopravy
Fler doprava, dobírka- česká pošta Pokud zakoupíte více zboží účtuji jedno poštovné a balné.
Obchodní podmínky

Nakupování  zboží na této internetové stránce mohou uskutečnit právnické i fyzické osoby za předpokladu dodržení níže uvedených pravidel.Objednávka:Spotřebitel objednává výrobky u prodávajícího prostřednictvím obchodního systému na www.Fler písemnou formou - objednávka přes e-shop, poštou.Takto provedená objednávka se považuje za závaznou je v souladu se zákonem č.108 / 2000 CFU ve znění pozdějších změn a předpisů,chápána jako smlouva uzavíraná na dálku.Spotřebitel je oprávnený bez uvedení důvodu do 14 pracovných dní vrátit zboží prodávajícímu Náklady na vrácení zboží hradí spotřebitel.
Zboží se nevrací na dobírku.V případě objednávky produktu zhotoveného podle zvláštních požadavků spotřebitele má prodejce právo na zálohovou platbu, která představuje 50% z ceny produktu.
Kupující nemůže vrátit zboží když jde o zboží zhotovené podle osobních požadavků spotřebitele. Při přebírání produktu je spotřebitel povinný skontrolovat fyzickou neporušenost a kompletnost zásilky.Pokud je zásilka viditelně poškozená, spotřebitel je povinný bez převzetí zásilky s zásilkovou službou sepsat zápis o škodě na zásilce.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
822026
30.7.2019 Omlouvám se že jsem udělala překlep, místo obojky jsem napsela obijky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím