Profil uživatele
Ma-Ma-Ra
Prodávající
Týniště nad Orlicí
Registrace: 22.2.2010

Přeji příjemný den. Jsem vyučena v oboru dámská krejčová a mám ráda ruční práce. Po vyučení jsem si pořídila prima manžela a dvě skvělé děti, na které mě bavilo šít, jak věci na běžné nošení, tak hlavně různé převleky a masky na karnevaly.

Další koník, který se u mě ustájil, je pečení dortů. Začalo to docela nenápadně. První dort jsem upekla na svatbu mojí, tehdy čerstvé, švagrové. (No upřimně, dnes jsem ráda, že se fotografie tohoto kousku nezachovala) Za ty roky mám za sebou už pěknou řádku sladkých pokusů. Tu méně, tu více zdařilých i těch, které se opravdu hodně líbily.

Stejně, jako amatérská cukrařina, mě uchvátila práce s květinami, ať už na zahrádce, tak i vazby a aranže domů, pro přátele či do blízkého kostelíka.

Není to tak dávno, co se mi ve "stáji" objevil nový koníček a přinesl s sebou barvy na sklo. Možnost pohrát si s barvami na skleněné ploše, to je pro mě úžasný relax.Možná se najde někdo, koho moje malůvky potěší.

Od toho dne, kdy jsem objevila FLER se nestačím divit a moc se mi tu líbí. Tyhle stránky jsou důkazem, že jsme neztratili fantazii a máme šikovné ruce.

Před Vámi všemi, jak tu jste, smekám svůj pomyslný klobouk a volám "ZDAR VAŠEMU POČÍNÁNÍ" Ma-Ma-Ra Ještě stále mě baví vymýšlet a šít kostýmy.Thle bylo moje seznamování s potahovou hmotou.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty,jako doporučenou zásilku,v kartonové krabici vystlané bublinkovou folií,popřípadě několika vrstvami balicího papíru.Poštovné je odvislé od hmotnosti zásilky,či zda je označena jako "křehké ".Pohybuje se v rozmezí 49-60Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím