Domů Profil prodejce maciksx
  • Prodejce od r. 2011
  • Trutnov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 27.3.2011
Město: Trutnov
Stát: ČR

maciksx

/ Prodávající
Novinky
14086
28.3.2011 Slevový kód pro první objednávku

F75-IYI-YXZ

 ....... Jednoho rána jsem se rozhodl udělat krok do neznáma. V té chvíli jsem zjistil, že fabrický život mě již přestal bavit. Při tom jsem měl kliku - vždyť mám práci, která je pro mě koníčkem. Ano, je to tak. Jsem jedním z posledních vystudovaných textiláků a pocházím z textilní oblasti, ale co se nestalo 90 % textilek je dnes zavřených - hodně lidí přišlo o práci, kterou dělali větší část svého života. Já jsem se udržel, měl jsem kliku, ale práce je práce a tvoření je krásné.

..... myslím si, že co se týče textilu nemám problém něco obarvit, upravit, ušít, vymyslet, ale nemám "umělecké střevo" sic vím jak, i to bylo občas hezké, ale... dlouho jsem hledal co, ale dnes už to vím. Začal jsem se zajímat o řemeslo provaznické. Zajímavé, krásné a prakticky dnes neexistující. To je, to co mě nadchlo a můj zájem je čím dál větší. Už jenom to, že si ho rodiny po generace předávali a učili, krásné. A zde bych chtěl od presentovat, pomoci při řešení, aby mé provázky (šňůry, lanka) pomohli dozdobit vaše nádherné umělecké skvosty, pro které mi chybí dar.

..... tak jsem jednoho dne sehnal pletací stroj z roku 1895, začal ho dávat do hromady a zkoušel co a jak. Dnes už vím, i když je to stroj, že je to skoro 90 % ruční práce. Ale tato činnost, míchání barev, vyvazování a další činnosti je něco bez čeho si dnes už nedokážu představit mé působení na tomto světě. Prostě je to super.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od maciksx

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--