Vítám vás ve svém krámku :-)
Profil uživatele
maddean
Prodávající
Huslenky
Registrace: 6.12.2012

Zdravím všechny, kteří se skrz tu hromadu originálních autorů dostali až sem ke mě.

Můj krámek na Fler.cz vznikl vlastně jako taková malá charita. Snažím se dostudovat VŠ a prostě se teď vyskytly menší finanční problémy, takže se snažím prodejem svých výrobků zajistit si další semestr na vysoké škole.

Něco málo o mně

Jsem studentkou vysoké školy v Jihlavě, kde se snažím zdárně dotáhnout do konce své bakalářské studium. Ráda trávím svůj volný čas někde v přírodě nebo za stolem, který je plný tvořivého materiálu. Umím se zabavit sama stejně jako umím zabavit své přátele. Někdy bych kolem sebe chtěla mít hromadu štěbetajících kamarádek a jindy bych zase chtěla zmizet někam kde na mě nikdo nemůže. Se všemi těmito rozpory se snažím srovnat a najít zlatou střední cestu. Odpovědi na otázky hledám v knihách, přírodě i v kartách. Tak to jsem já.

O mé tvorbě

Vyrábím si naušnice....jen tak pro radost, aby mi neustále něco cinkalo u ucha. Mám ráda honosné těžké kusy, které se blyští a lesknou a s každým pohybem hlavy o sobě dají vědět, stejně jako ty, které jsou prosté jako luční kytky, které neruší a prostě jen vypadají krásně.

Nesoustředím se ale jen na bižuterii i když jí teď věnuji nejvíce času (mezi učením na státnice). Snažím se proniknout i do jiných odvětví rukodělných technik jako jsou háčkování, drhání náramků, plstění jehlou a v budoucnu bych si i rána něco ušila nebo upletla.

Doufám, že se vám u mě bude líbit a třeba si i něco vyberete :-)

Způsob dopravy
Zboží posílám jako doporučený dopis v klasické obálce vyztužené tvrdým papírem. V případě že bydlíte poblíž je možný i osobní odběr - v tomto případě mi napište vzkaz abychom se domluvili. Zboží odesílám až po připsání částky na účet. Zboží se snažím odeslat co nejdřív. Poštu mám za rohem :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
110416
27.1.2013 Nové výrobky už za pár minut...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím