Profil uživatele
MademoiselleMichele
Prodávající
Veselí nad Lužnicí
Registrace: 29.12.2009

Dobrý den/večer, záleží na tom, kdy to čtete. 

výrobě šperků a doplňků jsem se začala věnovat cca před rokem a půl, nejdříve jsem experimentovala s drobnými brožemi a jak šel čas, troufala jsem si na větší a větší kousky různého druhu. Nejvíce mě baví vyrábět naušničky, náhrdelníky, náramky a také různé figurky, ať už jako přívěsky nebo prostě jen tak na vystavení do poličky....:-)

Inspirují mě různé věci, západ slunce, moje oblíbená hudební skupina, rock, atd..... Kolikrát dostanu nápad těsně před usnutím, naštěstí sí nápad zapamatuji a další den se dám co nejrychleji do práce.

Metody, které používám pro výrobu šperků jsou převážně drátkování a drhání. Ráda mám také výrobu šitých šperků, ale jsem zvídavý tvor a stále objevuji nové a nové zajímavé metody pro výrobu šperků.

Výrobě šperků se věnuji proto, že mi příjde, že v obchodech prodávají stále jedno a to samé a nové nápady nějak vymizely.  Ráda si počtu vaše komentáře a budu se jimi inspirovat. Na barvě a tvaru se můžeme dohodnout, tak prostě napište, co by se vám líbilo a já se vynasnažím potěšit Vás a splnit Vaše přání.

Budu ráda, když mé výrobky potěší Vás a Vaše blízké.

Vaše

MademoiselleMichele

Způsob dopravy
Doprava zboží: česká pošta, doporučeně. Zboží balím většinou do obálky vypodložené bublinkovou fólií nebo zboži zabalím do bublinkové fólie, záleží mi totiž na tom, aby zboží došlo v pořádku a z např. krásných náušnic nebyly střepy. Zájemcům z okolí Veselí nad Lužnicí a Soběslavi mohu předat šperk osobně.;)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
55189
11.2.2012 !!!Jedinečná šance!!!
V případě objednávky jakehokoli dílka dostanete bonus naušnice stejných barev jako objednaný výrobek. Cena zůstává původní.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím