Profil uživatele
madubadu
Prodávající
Frýdlant nad Ostravicí
Registrace: 13.1.2010

Milé přiznivkyně (asi většina z VásUsmívající se) a přínivci Fleru (nedovolím si opomenout muže, kteří třeba chtějí potěšit někoho blízkého).

Na tyto stránky mě přivedla zvědavost a obdiv ke kreativitě a originální tvorbě.

Mou snahou je vytvářet doplňky a výrobky s nostalgickým kouzlem a kvalitou tradičních technik (které se z dnešních výrobků tak často vytrácejí), ale tak aby doplňovaly a oživovaly moderní styl módy.

Snažím se proto používat  tradiční materiály, ale již možná méně tradiční barevné kombinace, které snad zaujmou a nechají svou "novou majitelku/majitele" náležitě vyniknout při různých příležitostech.

Nerada se vracím zpět a naopak ráda čelím novým výzvám (proto jsem se teprve až na současné mateřské dovolené naučila háčkovatUsmívající se), a proto své výrobky neopakuji, každý kousek je tak originál, určený té/tomu, koho  takzvaně chytí za srdce.

Ráda se nechávám unést a inspirovat věcmi z orientu nebo "minulosti" - proto je možné najít v některých mých výrobcích punc původních návodů  např. z 20.-30. let 20. století. A doufám, že jejímu opojnému "le charme prenant" podlehnete také VY.

Těším se na setkání s Vámi v časech Glamour, Orient Expres, Tisíce a jedné noci a dalších

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, bublinková obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím