DaraNechte se pozvat k rozhovoru, ze kterého vyzařuje elán a spokojenost. Možná vás nakazí tolik, že nakonec neodoláte a podlehnete i jedné z veselých a nápaditých kabelek zpovídané. Vítejte ve světě značky Dara.

Řekněte nám na úvod něco o sobě.
Jmenuji se Darina Hubáčková, na Fleru jsem se pojmenovala složitě, -DArA- :) Říkám si Dara bags a má značka se bude brzy registrovat a zřejmě bude Dara... Jsem blíženec, jsme dvě, někdy možná i tři. Jsem přelétavá, nesnáším stereotyp, jsem extrovert a cholerik a je těžké se mnou žít:)
Pocházím z Ostravy a i přes její ovzduší ji mám ráda, Beskydy jsou blízko, a tak se jezdím často nadýchat čerstvého vzduchu tam. Nejvíce je miluji v obdobího babího léta a sezóny hub. Na horách čerpám energii a nápady. Jsem workholik a práce je pro mne odpočinek, neumím jen tak sedět a koukat třeba na film, ruce musí pořád něco dělat.
Vystudovala jsem návrhářství oděvů, ale dosud mě živila managerská práce v oblasti oděvů. Až když jsem otěhotněla a pár měsíců musela jen ležet, se zrodila myšlenka... Konečně jsem mohla pracovat kreativně, něco tvořit a naplnit svou duši. Miluji svou práci a svůj momentální život.

DaraZe kterých materiálu nejraději tvoříte, případně jakou techniku máte nejraději?
Nejraději momentálně tvořím z bavlněných látek v kombinací s koženkou. Je to teď momentální a zítra to může být úplně jinak. Miluji pravou kůži. Nemám ráda úplet. Miluji barvy a a nečekané kombinace.

Jaké materiály a techniky jsou pro vás naopak záhadou?
Záhadou je pro mne téměř vše:) nejen co se týče technik... Záhadou je pro mne sklo, šperk, sochařství, fotografie, háčkování, hlavně všechny titěrné práce. Ráda bych se naučila práci se sklem, to mě láká úplně nejvíce:)

Jak jste se ocitla na Fleru a jaké tu máte plány?
Na Fler.cz jsem úplně náhodou a ihned jsem mu propadla. Jsem tady už poměrně dlouho, od listopadu 2008, a jaké mám plány? Já nejsem extra plánujíci člověk, ale byla bych ráda, kdyby si mne našlo ještě více zákaznic, hlavně aby ženy zahodily ty nudné černé tašky a „oblékly“ se do barev a stylu.

DaraCo se vám na Fleru nejvíce líbí a co byste vylepšila?
Nedá se říct, co se mi na Fleru líbí nejvíce. Líbí se mi komentáře u zboží, líbí se mi vzkazy od zákaznic, líbí se mi červený vykřičník. Když mám chvíli, ráda si pročítám zajímavé blogy a nakupuju. Je to závislost :) Celkově se mi líbí toto místo plné kreativity a nádherného zboží.
Vylepšit jde vždy vše, ale co vylepšit na Fleru? Nic mne nenapadá :)

Co zajímavého jste naposled četla / viděla / objevila na internetu, doporučte.
Nečtu, ale jak ráda bych :) Můj 1,5roční syn a má práce mi momentálně zaberou nejvíce času. Při chvílích volna relaxuji na www.fotopatracka.cz, ale zrovna na mě huláká manžel a říká, vždyt jsi pořád ne Fleru! :))

Jak propagujete svoji tvorbu?
Svou tvorbu propaguji hlavně na Fler.cz, na svých přátelích a rodině. Hodně práce udělají i spokojení zákazníci. Jezdím na různé prodejní akce typu Code:Mode, také dodávám do několika kamených a internetových obchodů. Samozřejmě ji propaguji i na sobě :)

Jak si představujete svůj život za deset let?
To je pro mne nejjednodušší otázka :) Za 10 let budu mít 3 děti, stejného manžela, 2 psy a papouška. Vedle domu psí útulek a prostornou dílnu. Stále své kabelky a malý útulný obchůdek.

Na co jsme se vás zapomněli zeptat? :)
Je toho mnoho :) ale třeba jestli zůstanu jen u kabelek? :)) Nene, nepovím, nechte se překvapit:) Zároveň bych chtěla velice poděkovat za tento rozhovor. Přeji Fleru mnoho úspěchu.

Děkujeme a přejeme to samé!