Naši květnovou novinku - živé vysílání Fler televize - jste určitě nepřehlédli. A protože vás ohromně zaujala, máme pro vás na pondělí 24. 6. nachystaný další "živáč" :-) POZOR, tentokrát od 20 hodin! Jelikož venkovní teploty dosáhly správných letních hodnot, zaměříme se na vyloženě žhavá témata: sukýnky, letní móda a doplňky. Letní trendy vám předvedeme přímo na modelce.

Živě na Fleru je tak trochu talk show, jejímiž hosty jsou tvůrci z Fleru. V každém dílu se věnuje jednomu tématu ze všech možných pohledů.

A na koho se můžete v druhém dílu těšit?

akari

Když v roce 2006 nastupovala na práva, rozhodně ji nenapadlo, že se jednou bude živit jako módní návrhářka. Jenže život je často plný náhod. Když si o dva roky později ušila kopii své oblíbené sukně, řekla jí kamarádka nesmlouvavě, že by to měla zkusit na Fleru. A tak to všechno začalo...

Klára alias akari se vás pokusí přesvědčit, že nosit sukně je ženám výsostně přirozené a že každá z nás jednou najde "tu pravou" :-)

youngprimitive

... je sympatická, mladá dvojice, která spolu prostě začala jednou chodit a pak i šít.

"Snažíme se, aby naše tvorba měla především vtip a styl a na oblečení se díváme jako na vhodný nosič vlastního postoje k řadě věcí. To vše je pak u nás zabaleno do "primitivní" formy."

dado design

Milujete kabelky? Pak vás stoprocentně nadchnou ty od dado design. Jednoduché, dobře kombinovatelné tvary, krásné barvy a čistý design, podepřený ruční prací. To je náš třetí pondělní host.

"Při studiu na Univerzitě Tomáše Bati jsem hledala uplatnění v oblasti designu obuvi, příležitostí však bylo málo, proto jsem si založila svou vlastní značku. Mé výrobky jsou a budou pro všechny věkové skupiny."

Opět i se soutěží pro chatující

Monika Brindzáková

Kromě zajímavého povídání vás chceme ke sledování Živě s Flerem přesvědčit i soutěží. Její princip bude jednoduchý. V průběhu vysílání bude možné přes live chat pokládat otázky pro akari.

Ze všech dotazujících se vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží poukázky na nákup na Fleru za 500 Kč.

Naladit se na vysílání můžete také zhlédnutím předchozího dílu:
Živě s Flerem: poprvé na téma RECYKLACE
.

V živém vysílání se na vás těší moderátorka Monika Brindzáková.

Živé vysílání najdete na stránce www.fler.cz/livetv
v pondělí 24. 6. od 20 hodin.

 

Pokud vysílání přece jen nestihnete, nezoufejte. Záznam bude k dispozici v MAGu. Ale živě  to bude stoprocentně napínavější :-)