Fler Fler MAG Fler workshop

Srdíčko ze sádrové formy

Prořezávané srdíčko ze sádrové formy je určeno na umístění vánočního františka, který se položí na zátku vespod, ale dalo by se využít i jako schránka na sušenou levanduli nebo jinou vonnou směs bylin. Vyřezávání... číst článek »
Člověk nemusí být zkušeným hrnčířem, aby si dokázal vyrobit pěkný květináč na bylinky. Spojováním vyválených plátů hlíny lze vytvořit libovolné objekty, prostorné květináče, vázy a podobně. Pro přesnost je to... číst článek »
Několikrát se zhluboka nadechněte, umístěte lehátko do zahrady a nechte se ukolébat cinkáním keramických a opravdových mušliček od moře. Takové cinkání způsobené větříkem má magické účinky a dokáže vás... číst článek »
Léto už je ve dveřích, tak ho přivítáme keramickým sluníčkem. U dekorování potřebujeme tentokrát trochu trpělivosti. Nejprve zdobíme jemnými rytinami a poté to chce ještě vyválet desítky tenoučkých válečků na... číst článek »
Hortenzie jsou půvabné rostliny v mnoha pestrých barvách, které umí rozzářit každou zahradu. Svými květy si získaly srdce mnoha pěstitelů, kteří se každoročně těší, až jim na zahradě opět vykvetou. V tomto návodu... číst článek »
Máme pro vás v tento sváteční den návod na tvoření z přírodních materiálů. Fantazie dětí je bez konce, a tak nechte výběr tématu na nich. Nám se povedlo něco jako zahrádka. Díky hlíně se všechny dekorace snadno... číst článek »
1/57
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--