Fler Fler MAG Fler workshop

Kmotra liška

Mnohými nenáviděná, jinými milovaná, v pohádkách ani kolem kurníků není zrovna oblíbenou návštěvnicí, ale má svoje místo jak v přírodě, tak i v mnoha bajkách, pověstech a pohádkách. Je jí přisuzována celá... číst článek »
Dnes jsem si pro vás připravila návod na náhrdelník, který můžete považovat tak trochu za kouzelný amulet. Pampeliškové chmýří ve skleněné baňce vám možná splní tajná přání ... a pokud ne, rozhodně k vám alespoň... číst článek »
Blíží se podzim a zima, tedy doba sychravých dnů a dlouhých večerů. A to je přesně ten čas, který si žádá rozsvítit den i myšlenky korálkovou výšivkou. Je něžná, je krásná a kromě toho, že potěší duši... číst článek »
Jelikož jsme v dětských časech byly nezřídka nuceny se sestrou navštěvovat různé hrady a zámky po naší krásné zemi, absolvovat ty dlouhatánské nudné prohlídky s historickým výkladem, kde bylo jedinou zábavou klouzání... číst článek »
Kroužkování ráda doplňuji korálky nebo gumovými kroužky. V tomto návodu si můžete rovnou vyzkoušet práci s obojím. Obtížnost: 2 Materiál a pomůcky: 2x ploché kleště bez zoubků 5/1,2 kroužek z eloxovaného hliníku:... číst článek »
Tento článek není o tom, jak si utkat vlastní látku ani jak vlastnoručně barvit, ale o tom, jak si nakreslit vlastní vzor a látku nechat obarvit v některé z dílen. Barvení indigem je tak trochu alchymie a nemuselo by to... číst článek »
1/52
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--