Fler Fler MAG Fler workshop

Krajina s dingem

Když je před vámi den plný vaření marmelád, povidel a nakládání hub do octa, není od věci pro klid v kuchyni obětovat jednu zavařovačku dětem, aby v ní vytvořily třeba krajinu s divokým dingem, dinosaurem, ledním... číst článek »
Na výtvarku jsem měla na základce hodnou paní učitelku, ale byla to pořád dokola klovatina, voskovky, zapouštění vodovek, rozfoukávaná tuš a na podzim samozřejmě kaštanová zvířátka, tiskátka z brambor a otisky listů.... číst článek »
Právě dělám vítr ve svém šatníku. S hrůzou jsem zjistila, že vlastním pouze jednu sukni, a ta by mohla slavit jistojistě své patnácté narozeniny. No co chcete, matka od třech dětí. Jistě to znáte. Šatník holt skýtá... číst článek »
Takových pěkných věcí se najde v přírodě. Šišky, trávy, ořechy, šípky, kamínky, ulity, lístky, ani nejdou všechny vyjmenovat. Zkusily jsme tři z nich použít jiným způsobem, než je jen položit na poličku. Tak... číst článek »
Jsou tu prázdniny a čas koupání a ráchání v rybnících, řekách a potůčcích. Jednoho upršeného odpoledne jsme si proto vyrobili parádní vor s plachtou, na který se dá pohodlně naskládat i lehčí náklad v podobě... číst článek »
Ivana Kostihová je lektorkou volnočasových kroužků s výtvarnou tematikou na střední škole informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně. Některé z projektů, které se svými děvčaty vymýšlí, dokumentuje i pro náš... číst článek »
1/55
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--