Irilee, jedna z autorek Fleru, měla skvělý nápad. Vyběhněte se svým zbožím ven a nafoťte je  ve svém nejkrásnějším okolí. Postupně se z nápadu stala další meziklubová soutěž na Fleru a aby to nebylo tak jednoduché - a protože nás do zad zrovna pálilo superléto, podmínkou prvního meziklubového kola byla zároveň VODA.  Čas vodního kola právě vypršel a k Irilee se sešlo 46 soutěžních fotografií. Už jste hlasovali? ;o)

Nápad spojit originální tvorbu z Fleru s nejkrásnějšími vodními místy naší země oslovil celkem 14 zdejších regionálních klubů. Nejdříve to vypadalo, že se k organizátorce dostane více než stovka snímků, naštěstí léto a dovolené zapracovaly a mnozí tak fotili v den uzávěrky, večer před ní (vzpomínáte, byly děsné bouřky) nebo to prostě nestihli vůbec (i tak jsme si ale v klubech užili spoustu srandy ;o). Jak jsou nakonec tedy početně zastoupeny jednotlivé regiony?

Více o soutěži: Parádní nápad: Spojte jedinečná místa s originály z Fleru.

Praha a okolí ...8 snímků
Plzeň a okolí ...5
Plzeň nejen kulturní město ...5
Ostrava a okolí ...4
Pardubice a okolí ...4
Na sever od jesenických hřebenů ...4
Nezařazení ...3
Jihočeský klub ...3
Příbramsko...2
Lanškroun, Králíky, Ústí nad Orlicí, atd. ... 2
Vysočina ...2
Šikovné severočešky ...2
Kladno a okolí ...1
Brno a okolí ...1

Co se týče druhů vodní plochy, představuje se vám:
9x rybník
8x kašna
8x řeka
5x přehrada
3x fontána
3x potok
2x jezírko
2x pramen
1x galerie
1x jezero
1x vodní nádrž
1x štoly
1x zatopený lom
1x vodopád

No a na vás zbývá jediné: podívat se do blogu "Regioprojekt tentokrát zve k vodě...", pokochat se nádhernými texty a soutěžními snímky a vybrat tři nejlepší. Jména vybraných autorů v pořadí 1-2-3 pak napište do 30.8. přímo pod blog. A když připojíte i pár slov, jak na vás místo nebo snímky působí, budou vám jistě všichni autoři vděční.

 

Fotografie shlédnete a hlasovat můžete tudy.

 

Všem, kteří si ukradli chvíli, aby nás seznámili s krásou svého okolí, i my ve Fler týmu děkujeme a těšíme se na čtenářské dojmy!

 

Úvodní foto: Ty jsi voda, co mě drží nad vodou. Je to normální? | MagdaCB