Fler Fler MAG Hledat ve článcích: luciekraus
Hledání ve článcích - na hledané spojení luciekraus nalezeno 13 článků.
Jak současná situace postihuje drobné výrobce a řemeslníky, víme zde na Fleru asi všichni, většina z vás propad prodeje zažívá a logicky se ptá, jestli má možnost žádat o náhradu škody, jako - celkem běžně -... číst článek »
Od 1. května 2020 platí povinnost evidovat tržby pro všechny podnikatele, tedy i pro rukodělné tvůrce a prodejce na Fleru. Bude se týkat i vás?   UPOZORNĚNÍ Kvůli koronaviru a souvisejícím opatřením je po dobu nouzového... číst článek »
Jako vždy začátkem roku je nyní čas připravit se na daňové přiznání za předcházející rok a vyúčtování sociálního a zdravotního pojištění. Víte, co si ohlídat, abyste nezaplatili víc, než musíte?    ... číst článek »
V prvním článku jsme si vysvětlili princip, jak se dopočítat k nákladové ceně výrobku. Přečtěte si ho, ať víte, na co navazujeme. Martina, která chce šít kabelky, už ví, že do ceny musí započítat nejen materiál na... číst článek »
Cenotvorba. Postrach všech začínajících, ale často i již zavedených tvůrců. Jak se dostat na takovou úroveň cen, aby mě můj koníček živil a zároveň nepřešvihnout cenu? Je lepší to prostě jen tak střelit od boku,... číst článek »
Jste studenti, máte spoustu nápadů a chcete se hned po prázdninách při škole pustit do podnikání? Přesně tak začínalo mnoho Fler tvůrců a dnes mezi nimi najdete úspěšné prodejce. Abyste to měli jednodušší, připravili... číst článek »
1/3
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--