Fler Fler MAG Hledat ve článcích: drátování
Hledání ve článcích - na hledané spojení drátování nalezeno 116 článků.
Někteří tvůrci jdou svojí tvůrčí cestou odmalička. Jako macioza. Vystudovala broušení a rytí drahých kamenů, pokračovala zlatnictvím a stříbrnictvím, po škole zakotvila na 10 let v restaurátorské dílně a teď… Tak... číst článek »
Galerie na drátku je kouzelné místo. A nemyslíme si to sami. :) Od roku 2021 je držitelkou značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt, která garantuje původ výrobku, jeho kvalitu i šetrnost k životnímu prostředí.... číst článek »
S lehkostí, radostí, s radostnou energií. Katerinela usedá ke své tvorbě jen tehdy, když opravdu chce, a na jejích špercích je to vidět. S drátky se seznámila na táboře ochránců přírody a je velké štěstí, že u ní... číst článek »
Miluji to období, kdy ze sněhu vykouknou první jarní květy, ať už jsou to sněženky, narcisy nebo krokusy v něžných barvách. A tak mě tyhle korálky ve tvaru zvonků a něžné sněhové barvě rozhodně nenechaly chladnou.... číst článek »
Slyšíte to? Jemné libozvučné šumění a šelestění, jako byste se procházeli v poli? To jste právě zaslechli mass a její šustění. :) Ze všech technik na světě ji okouzlila právě výroba figurek z kukuřičného... číst článek »
"Minulý měsíc jsem byla po dlouhé době v divadle. Vnímala jsem, jak ženy chtějí být opět krásné. Některé zvolily dokonce plesové šaty. Tak navrhuji téma "Zářit jako hvězda ...". Vytvořte libovolný šperk... číst článek »
1/20
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--