Fler Fler MAG Hledat ve článcích: můj
Hledání ve článcích - na hledané spojení můj nalezeno 1033 článků.
 
Něžná krása, vznikající v ženských rukách ze dřeva a kovu za pomoci "chlapských" nástrojů. Veronika, holka s motorovou pilou, dlátem a obrovským citem pro detail, působí na Fleru od r. 2011 pod značkou Ateliér Hliníky. S... číst článek »
 
Fler a jeho klub Pohádková ilustrace vám a vašim dětem přináší další milou pohádku od ShyArtist. Přejeme vám příjemné čtení a hodně pohody a klidu v teple domova. ♥ Něco vymyslíme, Jonáši!  Napsala: Pavla... číst článek »
 
Když se vám před objektivem začnou zhmotňovat tyhle svěže zelené pahorky, najednou točíte pohádky z mechu a kapradí. :) Dozvíte se v nich například i to, jak je vlastně takový sběr mechu organizovaný. A až dnešní... číst článek »
 
Vytvořila si logo, vrhla se bezhlavě do šití a už se viděla, jak obléká slavné osobnosti a je na billboardech. Dnes má barunkulus zástup věrných zákaznic, se kterými v symbióze nachází klíč k jejich individuální... číst článek »
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
další strana
2/173
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--