Jaro je oficiálně tady a s ním i čas vystrčit nosy z ponurých kanceláří a vydýchaných obýváků. Jdeme ven! A abyste se ven těšili ještě víc, máme pro vás jarní kampaň plnou nezbytností, které vám přijdou vhod právě venku. Oblečení, šperky i doplňky do prosluněných i aprílově propršených dnů právě teď nakoupíte na Fleru o 15 % levněji!

Jarní kampaň začíná dnes a potrvá do půlnoci ze čtvrtka na pátek. Máte tak tři celé dny na to, abyste se poohlédli po módě, módních doplňcích, špercích, kabelkách a taškách za lákavé ceny. A ven samozřejmě rádi chodíme s partnerem, s dětmi nebo s pejskem a i pro ně se v kampani určitě najde něco krásného.

Zboží z kampaně Jdeme ven! poznáte jednak podle speciální samolepky, zároveň jsme pro vás připravili také dočasnou kampaňovou kategorii.

Do kampaně jsme zařadili vybrané zboží ze sekcí Móda, Módní doplňky, Šperky, Recy móda, Recy doplňky a Recy šperky, Pro muže, Pro děti, Pro mazlíčky a Kabelky a tašky. Dlouho ale neváhejte, aby vám váš perfektní úlovek neulovil někdo rychlejší ;)

Jdeme ven!

úterý 21. března až čtvrtek 23. března 2017


speciální sleva 15 %


téma
: móda, šperky, doplňky a tašky "na ven"

kde
: najdete podle nálepek na zboží a reklamy

 

P. S. Chcete se zúčastnit jako prodávající? Podrobnosti najdete v newsletteru.