ON vyřezává, brousí, vrtá, vymýšlí a navrhuje. ONA maluje, fotí, balí, píše si s vámi a kecá MU do toho. ONO a ONO, čili jejich dvě děti, je inspirují a aktivně se podílejí nejen na testování, ale především na zpoždění ve výrobě a odesílání zboží. (Asi se ještě snaží málo, protože přes všechnu tu snahu mají ONI dohromady stoprocentně kladná hodnocení :-)) To je naše milé a hravé Hravokádo.

A že vám ten název nic neříká, i když už prodali 2627 dřevěných kousků? No a říká vám něco Woodooland? Tak jste doma. Tedy, až si pustíte naše dnešní video, budete alespoň na chvíli u NICH doma. A v garáži. :-)

"Moje království je bejvalá garáž, předělaná na dílnu. Mám tu nějaký stroje... třeba tahle stojanová vrtačka domácí výroby funguje pomocí gumicuku..."

"Myslím si, že je správnej směr, dávat dětem dřevěný hračky. Přeci jen, byl to živý materiál a když si s ním děti hrajou, tak něco cítěj. Něco z toho dřeva jde."

"Snažíme se, aby naše hračky byly jednoduchý a přesto děti rozvíjely. A i jejich rodiče. Ke všemu se dá vymyslet několik různých aktivit..."

"Většinou nejdřív vymyslíme hračku jako takovou a pak až k ní najdeme my, nebo třeba i naše děti, způsoby jejího využití."

"Fungujeme přes den s dětma. Jirka přes den vyrábí a já to pak večer maluju."

"Práci bych neměnil, možná snad jedině ten prostor."