Po totálních vládních opatřeních se nám konečně v květnu rozvazují ruce a spolu s uvolněním pravidel se opět otevřela tržiště. Hurá! :) Vrací se tak i Flerjarmarky, i když zatím velmi pomaličku... Přijďte podpořit své oblíbence hned na ten první, olomoucký.

 

Olomoucký Flerjarmark na náměstí  
 

pátek a sobota 22. - 23. května od 10 do 16 hodin
Dolní náměstí, Olomouc

Přinášíme dobré zprávy pro všechny fanoušky našeho tradičního jarmarku na Dolním náměstí v Olomouci. Už v pátek 22. května startujeme a k vidění bude velká spousta novinek!

Již druhým rokem je Flerjarmark přesunut na krásné historické Dolní náměstí, kde mohou návštěvníci obdivovat nejen naši originální tvorbu, ale také barokní kašny, morový sloup či měšťanské domy s příběhem.

Prodejci měli teď dostatek času připravit si pro vás to nejlepší ze svého umu. Těšit se můžete na šperky, tvořené z různých materiálů - z fima, minerálů, skla, pryskyřice, dřeva, ... a různými technikami. Na výběr bude také originální oblečení a doplňky, kterými doladíte svůj šatník.

Svůj domov můžete oživit koupí svíčky, keramické ozdoby, světlohry do okna či novým kobercem.

A pro mlsaly se tu také něco najde! Výborné domácí marmeládky, sirupy, pesta, ...

Mezi nováčky letošního jarmarku přivítáme unique from nature, která nám přiveze své romantické šperky plné kytiček ze slezských luk a hájů, trhané a sušené s láskou.

Pokud jste z větší dálky, doporučujeme vám spojit návštěvu Flerjarmarku s prohlídkou Olomouce. Nechte se zlákat na procházku parkem, návštěvu galerií či muzea nebo toulku po rozlehlém centru, kde na vás historie dýchá na každém kroku. A za zmínku také stojí majestátní kostely, z nichž alespoň ten nejvyšší - Dóm sv. Václava, musíte vidět!

Těšíme se na vás :)

 

 Termíny dalších akcí a Flerjarmarků, které se připravují, najdete jako vždy v našem Kalendáři akcí.