Vánoce na Fleru o měsíc dřív - tak se jmenuje největší a nejdelší prodejní kampaň, která vypukne na Fleru už za tři dny. A své zboží v ní můžete mít i vy!

A proč zrovna o měsíc dřív? Líbil se nám nápad pojmout kampaň formou adventního kalendáře, ale kdybychom čekali až na prosinec, uteklo by nám hlavní předvánočně nakupovací období. A tak vznikla kampaň...

... Vánoce na Fleru o měsíc dřív

Tentokrát bude kampaň vypadat a probíhat úplně jinak než naše obvyklé, a zapojit se do ní budou moci (skoro) všichni prodejci. Tak pokud chcete své vánoční prodeje rozhýbat už v listopadu, zapojte se také!

Od 1. do 24. listopadu každý den vyhlásíme slevu na zboží z některé kategorie nebo na některý druh zboží.

Neprozradíme ovšem dopředu, jaké téma chystáme, to bude každý den překvapení jak pro prodejce, tak pro nakupující.

Jaké zboží bude zlevněné se zákazníci dozvědí až daný den otevřením okénka adventního kalendáře umístěného na homepage Fleru.

Stejně jako u klasických kampaní uděláme ze zlevněného zboží speciální kategorii, ve které budou moci nakupující koupit všechno s 15% slevou.

 

Vánoční kampaň bude mít obrovskou podporu.

24 dnů ji zákazníci uvidí na home page, na mnoha místech Fleru, budeme jí věnovat newslettery a spoustu prostoru na sociálních sítích... Tento zájem se pak přelije do obchodů zúčastněných tvůrců.

 

Jak do kampaně dostat své zboží?

Kdykoliv ode dneška až do konce kampaně můžete přihlásit jakékoliv vaše zboží, které chcete nabídnout s 15% slevou. Pokud vámi zařazené zboží bude vyhovovat tématu dne, pak se ten den automaticky do kampaně na 24 hodin zařadí. Jedinou podmínkou je, že cena každého produktu musí být minimálně 50 Kč před slevou. 

Přihlásit tedy můžete klidně všechno vaše zboží hned na začátku a systém automaticky každý den zlevní jen to, které vyhovuje tématu dne.

 

Podrobné informace ke kampani najdete na přihlašovací stránce. Pojďte to zkusit, přihlašování už běží!