Velice nás to mrzí, ale s ohledem na aktuální situaci v České Republice rušíme jarní Fler Offline. S vedením Výstaviště se pokusíme najít náhradní předvánoční termín "pod střechou".

Všem vám přejeme hodně sil, co nejvíce odpočinku a pozitivních myšlenek a budeme se těšit na viděnou později. Srdce

Váš Fler tým
18. 3. 2020

 

5. 3. 2020

Nestává se to tak často. Ale jednou za pár let se nám naskytne opravdu pěkná nabídka prostoru a sympatický jarní termín, a to si pak ve Fler týmu řekneme "ale jo, jdeme do toho". No a to se právě stalo :) V pořadí už třetí Fler Offline proběhne letos v květnu a bude to velké, krásné a úžasné! Tak se hlaste, pokud chcete i vy jako prodejci být jeho součástí :)

Fler Offline je příležitost setkat se naživo s dalšími Fler tvůrci i nakupujícími, omrknout si navzájem zboží, popovídat a samozřejmě nakoupit. Na první ročník v Michnově paláci i na druhý na Balabence přišly tisíce nadšených fanoušků handmade a atmosféra byla skvělá. 

Organizátoři pak sice potřebují pár let na oddych :), ale když nás zkraje roku oslovil tým z pražského Výstaviště s nabídkou květnového termínu, řekli jsme si, že Výstaviště se prostě neodmítá a hlavně že se na vás zase moc těšíme!

Třetí Fler Offline proběhne 16. května na pražském Výstavišti

pod názvem "Výstaviště Fler Offline"

a k dispozici pro vás máme 100 stánků.

Tak neváhejte a přihlaste se už teď prostřednictvím formuláře.

Přihlašování uzavřeme 15. března a Fler tým pak spolu s týmem Výstaviště zájemce vyhodnotí a e-mailem osloví vybrané prodejce. 

Celý Offline se bude konat venku na nově vydlážděné Bruselské cestě ve spodní, nově zrevitalizované části Výstaviště, takže to bude taková handmade garden party. Na místě je pro návštěvníky velká travnatá plocha s veřejnými grily, gastrozóna s občerstvením, největší pískoviště v Praze a dětské hřiště pro děti... Zkrátka místo, kde budou moci návštěvníci strávit klidně celý den.

    

Organizační info

  • Fler Offline se koná v sobotu 16. května od 10 do 19 hodin.
  • Vybrat si můžete celý stan o velikosti 3 x 3 m, polovinu stanu nebo třetinu stanu. Ceny najdete v přihlašovacím formuláři.
  • Autem je možné zajet až na místo, vyložit zboží a zase odjet. Za poplatek je možné zamluvit parkování v areálu, zapojit elektřinu a zapůjčit si nábytek do stanu. 

Těšíme se na vás!