Konečně je tady. Čas zabalit zimní kabáty, tlusté svetry a pletené čepice, schovat je z předních polic skříně a udělat tak místo pro nové jarní a letní modely. Načasování nemůže být lepší, protože handmade módu a doplňky pro sebe i pro celou rodinu teď pořídíte v jarní kampani "Provětrejte šatník se slevou 15 %"!

Už žádné schovky pod kabátem! Na jaře můžete zase ukázat světu všechny ty barevné šaty, sukně, halenky, ale i kabelky, batůžky, klobouky a další doplňky. Ty nejkrásnější handmade kousky od českých a slovenských tvůrců najdete samozřejmě na Fleru, teď navíc ještě se sympatickou slevou 15 %. Ta se týká zboží z kategorií Móda a Módní doplňky, nezapomeňte ale po oblečení a doplňcích kouknout i v kategoriích Pro muže, Pro děti a Recy-věci.

Zboží z kampaně poznáte podle speciální samolepky, zároveň jsme pro vás připravili také dočasnou kampaňovou kategorii.

Kampaň startuje už v úterý 10. března a potrvá 3 dny. Doporučujeme začít pátrat ideálně hned v úterý po ránu, protože v kampani platí, že kdo dřív přijde, ten lépe větrá :)

Provětrejte šatník!

úterý 10. až čtvrtek 12. března 2020

speciální sleva 15 %

téma: móda, módní doplňky 

kde: najdete podle nálepek na zboží a reklamy

 

A protože se naše grafička Jitka fakt vyšvihla a vyrobila nám tak úžasnou upoutávku, že na ni v týmu už hodiny hledíme a jásáme :-)), poprosili jsme ji, aby pro nás všechny vyrobila i tapety na plochu do počítače a mobilu.

Takže tady je máme!

  • vyberte si...
  • ...klikněte...
  • ...stáhněte si naše tapety...
  • ...a radujte se z jara i vy! :)

   

   

A těšte se s námi na vyvětrané jaro! ♥

 

P. S. Chcete se zúčastnit jako prodávající? Podrobnosti najdete v newsletteru.