Nedá se nic dělat, teploty venku sice pomalu, ale jistě klesají k bodu mrazu, padají první sněhové vločky a rána se halí do ledového oparu. To se vám pak u šicího stroje ani moc nechce dělat s jemnými látkami a rádi se "pomazlíte" s kouskem něčeho chlupatého a muchlacího :) A ten "kousek" teď myslím doslova, protože jsme se v klubu Společně využijeme i poslední centimetr dostali ke zpracování a upcyklaci dalšího pytle překrásných odstřižků. A my jsme je využili.

Odstřižky tentokrát poskytla přímo naše milá správkyně LaTonka, která šije krásné chumlací oblečení pro malé i velké.

Ptáčci a motýli na růžové... Kabátek s beránkem  od LaTonka

V ostružinách...  od LaTonka

Vestička zachumlací od LaTonka

LaTonka jde našemu klubu příkladem a i ty nejmenší odstřižky mění v krásné panenky a malinkaté oblečky, tak aby nepřišlo nic nazmar. Přesto se jí povedlo pro nás něco nasbírat. 

A jako bonus zájemci dostali odstřižky z látky "zimní zahrada" ode mě.

Ptáčkové od Dmaniia

Jak se nám všechny ty zbyťoury podařilo upcyklovat a jestli z nich mohou vzniknout další užitečné věci, si prohlédněte v naší anketě.

Zkuste si také vybrat 7 nejzdařilejších výrobků a ocenit je svým hlasem! Vaše zpětná vazba nám moc pomáhá. ♥

#fler-anketa:3478#

 

A jak si naše upcyklační komando vedlo v minulém kole, ve kterém jsme zpracovávali vyřazené zbytky lnu od Dmaniia? K vítězství gratulujeme naší milé Petře Svobodové!

Naše upcyklační hrátky se zbytky lnu se vám opravdu líbily, a tak se nám na druhém i na třetím místě umístily vždy dvě umělkyně. Gratulujeme!

Druhé místo pepadana a LaTonka.

  

Třetí místo Hot a Lída73.

  

 

Máte i vy nějaké zajímavé zbytečky, které už jsou pro vaši tvorbu nevyužitelné? Napište mi zprávu na profil dmaniia a naše upcyklační komando z nich vykouzlí krásy v některém z příštích soutěžních kol.