Takhle velká soutěž na Fleru ještě vážně nebyla! Troufáte si připojit se? Pokud aspoň jednou odpovíte kladně, určitě do toho pojďte!

  • Pomohlo by vaší značce dostat se do širokého povědomí?
  • Stojíte o pořádnou mediální kampaň?
  • Přáli byste si víc zákazníků?

O co přesně jde?

Fler pořádá ve spolupráci s časopisem Instinkt soutěž Dostaň se na kreativní výsluní. A název přesně odpovídá hlavní výhře. Tou je totiž prezentace vaší značky v časopisech jako Instinkt, Exkluziv nebo třeba na TV Barrandov za více než 700 000 Kč, bezplatná propagace na Fler.cz a vítězi navíc pomůže s propagací profesionální marketingová agentura. Takže celkově můžete vyhrát ceny v hodnotě skoro jeden milion!

Soutěž je určena pro všechny registrované tvůrce tady na Fleru. Zapojte se také a dostaňte na kreativní výsluní sebe!

Soutěž a její ceny jsou šité tvůrcům přímo na tělo. Hlavní cenou je výtah k úspěchu, obrovské publicity se zároveň dostane i všem finalistům. Důležité hlavně je zaujmout svou tvorbou. A to je přece to, co má každý Fler tvůrce v malíku. Tak co, jdete do toho s námi?

Kdo se může přihlásit?

Hlásit se může každý registrovaný tvůrce s aktivním profilem na Fleru.

Kdy se můžu přihlásit?

Přihlašování se spouští 16. října a potrvá do konce listopadu 2017.

Jak se mám přihlásit?

Stačí na www.fler.cz/soutez-instinkt vyplnit přihlašovací formulář včetně kontaktních údajů, fotek a motivačního textu. Navíc odešlete přihlašovací SMS, která je vstupenkou do soutěže a dostanete za ni 4 čísla časopisu Instinkt a možnost vyhrát cenu v hodnotě milion korun!

Přihlašování není radno podceňovat. Vybírat se bude právě podle fotek a podle toho, co o sobě napíšete.

 

Tak tedy hodně štěstí!

Štěstí