Kdo rád přehledné soutěžní souhrny z Fler klubů? My ve Fler týmu rozhodně! Tak tu je pro vás další nálož novinek a výsledků soutěží, které vymýšlí a realizují naši tvůrci. Díky vám za ně. ♥

Rozdělte své hlasy

 • Fler klub Pro radost soutěžil s paletkou v barvách slunečnic na modrém pozadí, ale hlasování je v tuto chvíli ještě otevřené, tak rychle mrkněte ;)

     
     
    

 • Sova. Pro mnoho kultur posvátné, moudré a silné zvíře. Spoustu zajímavostí o nich a téměř dvacítku těchto "orlů noční říše" přináší hlasovací blog klubu Zlatokopek. Hlasovat můžete, než udeří poledne 2. srpna.

     
     
     
     

 

Právě probíhá... aneb okénko tentokrát hlavně pro velení klubů!

Zde by měly kvést růže, slovy klasika. Ale nepokvetou, protože jste, holenkové klubáci, přestali psát pod své blogy, jaké bude téma dalšího kola! A protože Fler tým do vašich klubů skutečně nevidí (ne a ne a nevidí), nemohu vám tu bohužel udělat reklamu typu "všichni k nám a přidejte se!" :-))

Takže pokud tu chcete býti, ráda vás do článku přidám i po vydání. Napište mi.

 • Barvou července v klubu Pro radost je modrá na modrém pozadí, výrobek musí doprovázet symbol české republiky.
  Stejný klub - barvou měsíce srpna bude tyrkysová + tyrkysové pozadí + suvenýr z dovolené.
  A ještě se můžete do 21. srpna zapojit do soutěže na téma "Letošní sklizeň obilí":

 • Nestejní se ještě v průběhu srpna věnují Starým českým bájím a pověstem.
 • Fler klub 100xjinak  v srpnu chystá dětskou párty v pastelových barvách.
 • Po zahradní směsi bude do 15. srpna v klubu Podpořte své prodeje tématem výrobek s alespoň dvěma povinnými barvami z nabízené paletky - bílá, červená, tmavě modrá, královská modrá, světle modrá, modrošedá aneb "Námořníček na své lodi":

 • Stejný klub (Podpořte své prodeje) pak do 18. září vzdá hold slunečnicím. Na výrobku jsou povinné alespoň dva odstíny z nabízené paletky : žlutá, béžová, šedá světlá a tmavá a tmavě hnědá, pozadí výrobku na hlavní fotografii bude šedé.
  A do 17. října můžete společně pracovat na "Zbarvení". Více se dozvíte v klubu.

    

 

...a medaile si odnáší:

 • Předprázdninová soutěž klubu Nestejných byla inspirována životem a dílem naší nejslavnější a nejkrásnější spisovatelky, Boženy Němcové. Jak se říká, že odříkaného chleba největší krajíc, opět se potvrdilo, protože vítězka dlouho dumala, jestli vůbec do daného kola dokáže něco vymyslet a jestli by nebylo nejlepší se na celé to soutěžení vykašlat :) S velikým náskokem vás tedy nejvíce zaujala Hančina panenka Chvilka pro krásnou paní:
  (Určitě si ale prohlédněte všechny, stojí to za to!)

 • Začátkem roku Fler klub Podpořte své prodeje pracoval na téma "Zahradní směs". Nevím, jak vy, ale mně se při těch slovech ze všeho nejdříve vybaví obrovský zmrzlinový pohár, notně sypaný směsí drobných - a převážně bohužel kyselých - bobulek :) Jak se popasovaly členky se zadáním soutěže podle barevné paletky, můžete posoudit v blogu, i výrobky na dalších místech jsou krásné. Jisté ale je, že vítězný pohár ukořistila jari.ticha s kanzashi broží (nebo sponou do vlasů) Zahradní směs:

 

 • Fler klub Pro radost věnoval celý měsíc béžové barvě. Béžová si v sobě nese teplo hnědé a čistotu bílé, je příjemná na oko a její pomalá, zemitá energie nás podvědomě uklidňuje. Soutěžní výrobek krom béžové barvy a béžového pozadí musel mít na fotce i zmrzlinu. I zde bodovala jari.ticha a její Bílá káva - brož nebo spona do vlasů:

 • Zkoušeli jste někdy fotit letící bubliny? Já mockrát a vůbec to není taková legranda, jak to vypadá :-)) Naštěstí ani další soutěž klubu Chameleon omezení pohybem neměla, a tak se sešlo víc parádních fotek roztoku destilky s jarem, než byste možná čekali! Rozhodně věnujte svou pozornost všem účastníkům bublifukování ve výsledkovém blogu, potěší vás :) Vítězkou kola se stala Marcela Plevová a její ručně malovaný Hedvábný šátek - Bubliny, zachycený totálně romantickým způsobem:

 

 

A pravidelný jen tak nášup ke čtení:

 

 

Úvodní foto: patchworkový ubrus Na zahradě od lendule53, vyroben do soutěže klubu "Podpořme své prodeje" na téma "Zahradní směs".