Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: KAKU barefoot

Od malička ji to táhlo k šití, ale cestu vyučené dámské krejčové zkřížily bosoboty. Naštěstí :). Ty první ušila KAKU barefoot svému muži ještě na šlapacím stroji. Dnes je schopná vyrobit malou i velkou botu... číst článek »
 
V tiché krajině nedaleko Libavé plují obzorem mraky. Klid, všude lesy, hejna ptáků, potok, stará kaple po Němcích, stoletý dům a v něm na stole teplá bramboračka. Zlehka tu vrní zvuk broušení kamenů, zručnýma rukama se... číst článek »
 
 
Velikonoce jsou za rohem, tak než vyrazíte na nějakou z akcí, nalaďte se na ně v ateliéru české výtvarnice Jany Vrbíkové z Vysočiny, jejíž ruce malují tradiční i netradiční vzory a vyrábí úžasné kraslice. Jana,... číst článek »
 
 
Někdy vás opravdu překvapí, jaké znalosti, zkušenosti a studium se skrývají za něčím tak zdánlivě "jednoduchým", jako je tvarovaný drát. Jenže místo drátu, který normálně používají doktoři při operacích, drží... číst článek »
 
 
Tohle je prostě koncert. Jedny ruce kreslí, řežou, tisknou a ty druhé stříhají a šijí. Visible & L.enka, kočky a organika, dcera a máma, grafička a krejčová. A metry látek, ručně potištěných vlastními vzory. A... číst článek »
 
 
Víte, co je to magický ornamentalismus? My jsme to také nevěděli, ale po zhlédnutí dnešního videomedailonku dalšího ze zajímavých tvůrců na Fleru jsme hodně moc času strávili prohlížením obrazů u janhachran. Kromě... číst článek »
 
1/50
předešlá strana
Menu
--