Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: Stromli

"Velkou radost mi dělá, když obleču někoho, kdo říká, že není hezkej. Všichni jsme hezký," říká Stromli, jihlavská rodačka s oděvní průmyslovkou, víkendovou grafickou školou a vystudovaná oděvní výtvarnice.... číst článek »
 
"Je to jako když se dá dítěti nová hračka," vypráví Evee art o výrobě šperků a tryská z ní takové nadšení, že byste si to nejradši vyzkoušeli. :-) Pak byste si s ní ale chtěli v tichu a nočním klidu vyrobit lapač... číst článek »
 
 
Jméno pohádkové, výrobky nadmíru kouzelné! Kraslice jako ze starých příběhů kouzlí Eva "ježibabka" Holeszová rozličnými způsoby a ve všech možných velikostech. Je libo třeba vejslužku pštrosí? Mimochodem, tipněte... číst článek »
 
 
Fedora, klopák, širák, žirárdek, kastrůlek, toka, ... kouzlí se slůvky modistka Jolana a vy už jste určitě poznali, že dnes to bude ... o kloboucích! A proč vlastně my ženy vyrábíme klobouky, ptáte se? No přeci aby k... číst článek »
 
 
"Rozhodla jsem se neumřít na věčnej stres." Až se dnes s Liuc projdete krajinou její duše, možná ucítíte volání hor a tichou jistotu a sílu. Nakonec, ten pocit už zná mnoho z vás - pokaždé, když oblékáte kousek... číst článek »
 
 
Její barevné doplňky a kabelky z kůže poznáte na první dobrou a na trzích právě pro své barvy bývá nejobletovanějším stánkem. ZAXI si pro výrobu vybírá jen přírodní kůži nejvyšší jakosti, kterou nakupuje v... číst článek »
 
1/42
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--