Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: FeltedRainbow

"V Česku už plstění nikdo nevyučuje," říká Katka, kterou znáte z Fleru jako FeltedRainbow. Její plstěné klobouky, oděvy a doplňky pro domácnost jsou skutečně velmi specifické a jak sama říká, vlnou na nich spíše... číst článek »
 
Něžná krása, vznikající v ženských rukách ze dřeva a kovu za pomoci "chlapských" nástrojů. Veronika, holka s motorovou pilou, dlátem a obrovským citem pro detail, působí na Fleru od r. 2011 pod značkou Ateliér Hliníky. S... číst článek »
 
 
Když se vám před objektivem začnou zhmotňovat tyhle svěže zelené pahorky, najednou točíte pohádky z mechu a kapradí. :) Dozvíte se v nich například i to, jak je vlastně takový sběr mechu organizovaný. A až dnešní... číst článek »
 
 
Její ruce zpracovávají hrubou šamotovou hlínu. A právě díky ní je keramika z dílny KeraMKa tak charakteristická. Otiskuje se do ní nejen její rukopis, trénovaný také uměleckým vzděláním, ale i obrovská láska ke... číst článek »
 
 
Říká, že Fler ji zachránil. A až uslyšíte proč, schválně nám napište pod článek, jestli na tom náhodou nejste stejně. :-)) Jarka, kterou znáte z Fleru pod značkou design JM, cínuje, dělá smalt, vytváří si vlastní... číst článek »
 
 
Milo a útulno vám dnes bude v tomto domě pod láskyplnými křídly pap-ART a její rodiny. Sledujte šikovné prsty, jak z kousku papíru vytváří ozdobné kuličky. Nakonec v každé z těch kuliček objevíte jednu malinkatou... číst článek »
 
1/45
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--