Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 
Troufnu si říct, že její kabelky poznáte na dálku. Zblízka pak bezpečně rozeznáte kvalitní materiál a v rukách ucítíte řemeslnou tradici rodiny VerosHajn. Tu k práci s kůží přivedla rodinná vášeň, jejíž kořeny... číst článek »
 
 
"Všechno, co chci, je neminout cíl." V té jediné větě, krásně vykreslené rukou grafičky Renáty Gebauerové, je obsažená veškerá vyrovnanost, harmonie a vnitřní nastavení její inkoustem zasažené duše. Pusťte si video a... číst článek »
 
 
Říká, že její tvorba je pohádková, někdy až dětsky naivní. A také že u skla i keramiky člověk nikdy neví, co nakonec vyleze z pece. TEJI glass má ale ráda obojí a tak, jak se kolem nás proměňuje příroda, která je... číst článek »
 
 
Marcela Plevová, kterou znáte z Fleru také pod profily SvíčkyM a AteliérM, strávila v životě přesně jeden semestr v Praze na strojní fakultě ČVUT. A brzy zjistila, že to vážně nebylo nic pro ni. :-) Vrátila se zpátky do... číst článek »
 
 
"Projekt JAA∞TY je výsledek našeho vztahu na dálku, kdy já jsem studovala v Plzni ilustraci a Pepa byl tady na Valašsku." No, naštěstí jim to i na dálku vydrželo a my se můžeme na Fleru kochat parádními dřevěnými skvosty... číst článek »
 
 
Když si někdo usmyslí, že tu ocel v domácích podmínkách ohne a spojí, tak to vždycky nějak zařídí. Kór když jsou oba tvůrci z dnešního videa perfekcionalisté. A minimalisté. Jejich společné dílně vévodí... číst článek »
 
další strana
2/39
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--