Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 
Jak vám v dnešním videu prozradí, kukie není jenom vinutkářka. Po dlouhých létech překládání a tlumočení ale hledala zajímavou a tvůrčí činnost rukama, až nakonec dosáhla mistrovství ve vinutí skla. Ostatně, její... číst článek »
 
 
Na rozdíl od kamarádek JEE-WEAR už někdy od 15 let bavilo šití - a je to v jejím obchodě vidět. Pružné látky, funkční materiály i odvážné střihy a práce s nimi prozrazují člověka z oboru. A protože sama závodně... číst článek »
 
 
Když máte toulavý boty, svobodu v srdci, muzikantskou duši a nesnášíte zimu, pak není jediný důvod tady u nás (za)mrznout. Nahoďte mód Uyo Itcho, dejte vale počítačům i Fleru a vyrazte sklízet víno, olivy nebo vulkanický... číst článek »
 
 
Veroniku Vysloužilovou silně inspiruje architektura, která jejím šperkům dává geometrii, minimalismus a jednoduchost. Stejně tak je v nich znát blízkost přírody. Drsné struktury se odráží v kouscích, které nejprve ručně... číst článek »
 
 
Na venkov původně chtěli jen jezdit - a nakonec v chaloupce v Kojeticích už zůstali. Vybudovali v ní parádní dílnu a Lenka, která dříve pracovala jako baristka, v ní dnes točí a modeluje půvabnou keramiku pod značkou... číst článek »
 
 
"Nevymyslíš už novej střih. Každej ten střih, co jste udělali, už někdo udělal, někdo to vymyslel." To říkali Hance ve škole, a tak se kromě precizních střihů a krejčoviny zaměřila také na vysoce kvalitní materiály.... číst článek »
 
další strana
2/49
předešlá strana
Menu
--