Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 
Když člověk zůstane bez práce, může jít prosit o dobrotu na úřad a nebo také začít využívat to, co mu předchozí život ukázal. Katka se v takové situaci díky svému vzdělání botanika rozhodla vyrábět bylinné... číst článek »
 
 
"Jmenuji se Adam Střelec, na Fleru jsem pod přezdívkou Střela a nabízím převážně šperky z exotických dřevin, dřevořezby, intarzie... v podstatě cokoliv na přání." Tak jednoduše začíná dnešní video autora, který... číst článek »
 
 
Máte pocit, že vám život ve vašich plánech moc "nepomáhá" a neustále mezi vás a vysněnou ruční práci staví rafinované překážky typu "nemám dost místa" a "určitě by to nefungovalo"? Pak se opravdu musíte seznámit s... číst článek »
 
 
Na Fleru je Jana jako lorijana a snaží se hlavně recyklovat textil. Jako nejmladší ze sester a sestřenic k tomu ostatně měla přirozené podmínky už od dětství. Po více než osmi společných letech má díky Fleru nové... číst článek »
 
 
Módní návrhářka Zuzana Veselá šije vysoce ženskou módu, vede si inspirativní deníky a Fler je pro její tvorbu stěžejní. Divili bychom se, kdybyste na její tvorbu u nás ještě nenarazili, protože má opravdu široký... číst článek »
 
 
Co má společného věda s výrobou mýdel? Při obojím zkouší Marie "libebit" nové receptury, vymýšlí kombinace látek a občas si díky tomu i po sedmi letech od svého prvního vyrobeného mýdla připadá opět jako v... číst článek »
 
další strana
21/43
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--