Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: veronica eve

Když byla malá a na chvíli se zastavila, hned uslyšela: "Vem si háček a něco dělej!" A tak se veronice eve i díky prostředí dědečkovy krejčovské dílny staly ruční práce naprosto přirozenou součástí života. Nakonec se... číst článek »
 
Ptáčky se naučila poznávat, až když se ze sídliště v Ostravě, kde jich opravdu moc nebylo, přestěhovala na venkov. Animátorka Zuzka, které při celodenní virtuální práci na počítači chybělo něco, na co by se dalo... číst článek »
 
 
Sklárna Karlov je jedna ze dvou skláren, které ještě fungují na Žďársku a letos slaví 30 let od prvního zapálení pece. Své čarokrásné výrobky dodává i na hodně zajímavá místa. Najdete je třeba v Anglii, v... číst článek »
 
 
Se slovem VINNÁ si určitě spojíte něco příjemného. Vášeň pro lahodné víno, slaďoučkou vinnou révu na stole, elegantní, pravidelné a veskrze fotogenické uličky vinohradů... a ve všech případech budete přesně tam,... číst článek »
 
 
Před dvaceti lety ušila prvního velikonočního zajíce, pak si pořídila živého králíka a teď šije zajíčky a další krásné ozdoby nejen pro vaše velikonoční stoly. Andrea R. se o své cestě se šicím strojem rozhodla... číst článek »
 
 
"V Česku už plstění nikdo nevyučuje," říká Katka, kterou znáte z Fleru jako FeltedRainbow. Její plstěné klobouky, oděvy a doplňky pro domácnost jsou skutečně velmi specifické a jak sama říká, vlnou na nich spíše... číst článek »
 
1/46
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--