Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: Achylis

Na venkov původně chtěli jen jezdit - a nakonec v chaloupce v Kojeticích už zůstali. Vybudovali v ní parádní dílnu a Lenka, která dříve pracovala jako baristka, v ní dnes točí a modeluje půvabnou keramiku pod značkou... číst článek »
 
"Nevymyslíš už novej střih. Každej ten střih, co jste udělali, už někdo udělal, někdo to vymyslel." To říkali Hance ve škole, a tak se kromě precizních střihů a krejčoviny zaměřila také na vysoce kvalitní materiály.... číst článek »
 
 
"Není to stereotyp, každá práce a zakázka je jiná," říká zlatnice Hana Morávková. Původně se chtěla sice stát keramičkou, ale my jsme rádi, že ji životní cestičky, vinoucí se dokonce přes litografii, nakonec dovedly... číst článek »
 
 
"Mě to baví, takže je všechno v pohodě." Na Broumovsku žije kovář Ondra se svou ženou Alenkou. Ondra přes den kove, včelaří a opravuje usedlost z roku 1830. Taky má sen, že ze železa jednou vyrobí celou galerii dinosaurů a... číst článek »
 
 
Karolína z Ateliéru Bastet má dohodu se svou kočkou, že když jí bude dostatečně dobře ležet modelem, dostane velké množství dobroty z konzervy. Jak to ovšem dělá s dalšími svými zvířecími modely, třeba se žralokem... číst článek »
 
 
Kůže všechno zmůže, a když se k tomu nachomýtnou Janko a Jarko, naši dva potulní filmaři, můžete se s námi kochnout prací Pavly PS-Dragonfly. Kůži válí v pěně na holení, pak do ní dělá díry, tetuje ji, stříká a... číst článek »
 
1/47
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--