Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: Jitka Zajíčková

"Není třeba vždycky usilovat o perfektní výsledek, ale užít si třeba i jen proces malování," říká Jitka Zajíčková studentům na svých kurzech akvarelu. Nechte se inspirovat :-) "Když maluju, vnímám, jak se barvy chovají... číst článek »
 
Pomalu. Poctivě. Srozumitelně. A navzdory všemu pozitivně. ♥ Přesně tak vás svou tvorbou i ateliérem provede náš dnešní host před kamerou, energií a optimismem nabitá módní návrhářka MUXU. Zajeli jsme se za ní... číst článek »
 
 
Také si připadáte bez šperku jako bez brýlí? Přesně tak to má šperkařka Alžběta Tkadlecová. Minimálně dvě z jejích broží jste mohli vidět v televizi - jednu z nich nosí charismatický matematik Cedric Villani. Jaké... číst článek »
 
 
Technika drátování je stará několik staletí. Drotári chodili celou sezónu od stavení ke stavení a opravovali rozbité hrnce a nádobí. Tuto krásnou dovednost se naučila i janeli a po kurzu, kde zničila téměř všechen... číst článek »
 
 
Už jste na Fleru potkali tyhle roztodivné a energií sršící sošky, dózy a vůbec předměty? Budete koukat, jak charismatický je jejich autor, který se na Fleru skrývá pod značkou Ivan umělec. Jeho výrobky najdete v... číst článek »
 
 
"Prašný to je, náročný to neni, protože náročný věci dělá manžel. Oheň je krásnej, žhavý železo je taky nádherný. Teplo u výhně!" ... Kovář a kovářka se sešli nejen u výhně, ale i v životě, a působí pod... číst článek »
 
1/39
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--