Fler Fler MAG Můj kreativní svět
 

Můj kreativní svět: jibadu

Pamatujete si z dětství takové ty inkoustové modré tužky, které jste museli naslinit (namáčel ji asi málokdo :)), aby kreslily? Nebudete tomu věřit, ale právě tahle tužka stála u zrodu značky jibadu. Přestože ji rodiče... číst článek »
 
Drobné luční kvítí, byliny a trávy, i ta nejdrobnější a nejobyčejnější stébla, která vám louka položí do cesty, se v rukách Marie mění v dechberoucí přírodní dekorace. Když totiž od mala vyrůstáte na vesnici a i... číst článek »
 
 
Strážnický modrotisk je pojem a obrovská zodpovědnost. Vůči rodině, vůči národu, vůči UNESCu. Držíte v ruce formy z dávných staletí a vytváříte tradičním způsobem tkaninu pro moderní svět. "Ve strážnickém... číst článek »
 
 
"Velkou radost mi dělá, když obleču někoho, kdo říká, že není hezkej. Všichni jsme hezký," říká Stromli, jihlavská rodačka s oděvní průmyslovkou, víkendovou grafickou školou a vystudovaná oděvní výtvarnice.... číst článek »
 
 
"Je to jako když se dá dítěti nová hračka," vypráví Evee art o výrobě šperků a tryská z ní takové nadšení, že byste si to nejradši vyzkoušeli. :-) Pak byste si s ní ale chtěli v tichu a nočním klidu vyrobit lapač... číst článek »
 
 
Jméno pohádkové, výrobky nadmíru kouzelné! Kraslice jako ze starých příběhů kouzlí Eva "ježibabka" Holeszová rozličnými způsoby a ve všech možných velikostech. Je libo třeba vejslužku pštrosí? Mimochodem, tipněte... číst článek »
 
1/43
předešlá strana
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--