Domů Profil prodejce Magdaléna Brabencová
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Benešov, ČR
  • 6371 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (851) 100%
Nadšenci: 1328
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6371
Registrace: 14.6.2017
Město: Benešov
Stát: ČR

Magdaléna Brabencová

/ Prodávající
Novinky
1070463
26.8.2023 vloženy novinky!

Vítám Vás ve svém obchůdku plném polodrahokamů a autorkých šperků :)

     

     

  

Můžete zde nalézt zejména energetické náramky a prsteny z nejrůznějších minerálů, které povzbudí nejen vaše duševní zdraví, ale také mají blahodárné účinky na tělo a autorské šperky z chirurgické oceli

 

    

    

 

!! Náramky z minerálů jsou dlouhé 17cm, padnou na zápěstí 16 - 16,5cm. Pokud si přejete jinou velikost, napiště mi prosím poznámku k objednávce

Šňůrkové náramky jsou nastaveny na nejmenší velikost 16cm a délka šňůrky na přetažení přes kloub palce je 21cm. Pokud si přejete menší, nebo větší velikost, napište ji prosím do poznámky k objednávce !! 

          

 

Každý vyrobený náramek je originál a vzhledem k tomu, že se jedná o minerály, barva korálků se může nepatrně lišit od úvodní fotografie. 


Pokud byste chtěli vyrobit náramek z minerálů na míru a má práce se vám líbí, nebo byste chtěli náramek, který je již prodaný, neváhejte mě kontaktovat a ráda vám náramek vyrobím.

Kombinace náramků pro inspiraci v mé fotogalerii :)

Děkuji za zhlédnutí a přeji příjemné nakupování :)

Péče o šňůrkové náramky

-šperky by neměly přijít do styku s vodou, krémy, parfémy či jinými spreji

Pokud budou dodrženy následující rady, šperky vám budou jistě dlouho dělat radost.

Nicméně pokud k nim přistupujete zároveň jako k talismanům, které chcete mít pořád u sebe a v podstatě je nesundáváte (jako to mám já), je naprosto normální, že se časem mohou opotřebit.  

- u hedvábných šňůrek, vzhledem k tomu že se jedná o kroucenou šňůrku, se může vyskytnout během užívání u volných konců lehké zakroucení, v tomto případě stačí jen konce jemně namočit a promnout mezi prsty, aby se šňůrka opět narovnala

Běžné a každodenní opotřebení, (poškrábání kamenů či nerezových komponentů, případné opotřebení šňůrky) ale nemůžeme ovlivnit a nemůže být na něj brán zřetel v případných reklamacích.

Péče o minerální korálky:

kameny oplachujte pod proudem vody.

Kameny se nabíjejí na nepřímém slunečním světle (více info v sekci péče o kameny)

Barvené minerální kameny nevystavujte přímému slunečnímu světlu, vodě a kontaktu s krémy, parfémy či jinými spreji

Zároveň nemůžeme ovlivnit reakci dobarvovaných, nebo povrchově upravovaných korálků s potem, krémy, parfémy a jinými spreji (korálky mohou změnit barvu)

Péče o pozlacené šperky:

U vybraných šperků z chirurgické oceli, čí stříbra je povrch šperků pozlacen. Je proto přirozené, že se pozlacení může časem ošoupat. Pokud chcete, aby pozlacení vydrželo co nejdéle, doporučuji šperky vyhnout kontaktu s vodou, parfémy, čistícími prostředky apod.

 

Vytvářím stříbrné šperky a používám stříbrné doplňky a komponenty, proto jsem řádně registrována u puncovního úřadu. Mé registrační číslo Ident je 14331. Veškeré mnou vytvořené stříbrné šperky nad váhu 3 gramy nesou vyraženou mou výrobní značku MB VI/2 a samozřejmě jsou řádně opuncovány.

Puncovní značky zde:

Má výrobní značka:

Oprava šperků mimo záruku (mechanické poškození, opotřebování šňůrky, apod.) je za 50,- plus poštovné.

Pokud šperky budete chtít opravit, zašlete mi je na mojí adresu po předchozí domluvě. Spolu se zbožím mi zašlete číslo ojednávky a fakturu.

Případě vrácení zboží ve 14 dnech mi přiložte i číslo účtu, kam chcete zaslat vrácení platby spolu s číslem objednávky a fakturou.

Zboží vyrobené na zakázku není možné vrátit!

 

Náklady za vrácení zboží hradí zákazník podle ustanovení § 1820 odst. 1 písm. g).

Děkuji

 

Způsob dopravy
Zboží balím do bublinkové obálky a zasílám doporučeně prostřednictvím české pošty, nebo přes zásilkovnu. Možné je i osobní převzetí v Benešově u Prahy Objednávky neuhrazené do pěti dnů budou stornovány. Děkuji za pochopení
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Magdaléna Brabencová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--