Domů Profil prodejce maičkosti
  • Prodejce od r. 2011
  • Brno - Lesná, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 6.8.2011
Město: Brno - Lesná
Stát: ČR

maičkosti

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Buďte vítáni na mém profilu!

Jmenuju se Mája. Když mi byly dva roky, jmenovala jsem se Maička Ičková, protože mi chyběly zuby a zjevně také koordinace některých svalů určených k řeči. Dnes už mluvím docela obstojně, ale tato přezdívka mi zůstala... no a zhruba ve stejné době, kdy vznikla, jsem se začala zabývat kreativním tvořením - kreslením a malováním, vyráběním a navrhováním všeho možného. Během života jsem vystřídala několik období, v každém jsem se věnovala jinému materiálu a technice, podle toho, co mě zrovna oslovilo.  V současné chvíli tvořím svoje Maičkosti zejména z organzy, filcu, plastických hmot... mou největší vášní je ale plstění - technika, která nabízí obrovské možnosti a prostor pro rozvinutí fantazie! Vyrábím z ní figurky, hračky, brože a také autorské šperky.

V pracovním životě funguji jako architekt, zabývám se především návrhy interiérů. Je to práce, která mě mimořádně baví, ale také vyčerpává, a proto, když si potřebuji odpočinout, manuálně tvořím. Je to pro mne nejlepší forma relaxu. Většinu technik zkouším formou samostudia a experimentů a vždy se těším, co z toho "vypadne". Mám pořád plnou hlavu nových nápadů a protože jsem člověk, který nesnese stereotyp, nic nevyrábím dvakrát, každý kus je originál. Přesto pokud by vás některý výrobek zaujal, ale potřebovali jste ho v upravené verzi, je možné se domluvit :-)

Přeji vám příjemné nakupování a nechť po mých stránkách brouzdáte s takovou radostí, s jakou je pro vás vytvářím :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od maičkosti

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--