Dobrý den, omouváme se všem zákazníkům, několik měsíců teď nejsme schopni vyrábět výrobky ze dřeva na zakázku. Děkujeme za pochopení.
Profil uživatele
Maimouna
Libuše Kremsová | prodávající
Samšín
Registrace: 26.4.2010

Dobrý den, vítám vás v našem dřevem vonícím obchodě. S přítelem trávíme spoustu času v truhlářské dílně a postupně společně vytváříme dřevěné výrobky, které většinou slouží jako praktické doplňky do vašeho domova. Obchod je doplněn i výrobky tvořené technikou scrapbooking ve stylu vintage, steampunk či altered.  Pokud máte o nějaký výrobek zájem (není problém vyrobit i dřevěné doplňky již prodané - možno vybírat zde či zde) nebo byste chtěli nějaký výrobek na zakázku dle vašich představ, tak nás neváhejte kontaktovat, vaší fantazii a přáním se meze nekladou. Hodnocení od našich zákazníků si můžete přečíst zde. Rádi uvítáme vaše podněty k výrobě nových doplňků.

Pokud si nejste jisti, co by se obdarovanému či obdarované mohlo líbit, nabízíme vám řešení v podobě dárkového poukazu. Po dohodě je možno vystavit dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě.

Myslíme i na vás,  kteří si přání či jiný papírový projekt (album, scrapbookovou stránku, visačku, krabičku aj.) chtějí vyrobit sami. Postupně budou v našem druhém obchodě doplňovány papírové výseky (kytičky, ornamenty, ozdobné bordury aj.), papírové polotovary či jiný materiál a pomůcky, jež budete moci při vašem tvoření využít.   Samozřejmostí je jedno poštovné za oba obchody.

Do TOP výběru na titulní straně Fleru byly dosud vybrány tyto výrobky.

 

Do Craft výběru (řemeslo, tradice)  byly dosud vybrány tyto výrobky.

  image   

Díky filtru Fler Craft si můžete zobrazit zboží tvůrců, kteří splňují vyšší nároky na charakter zboží, profesionalitu, kvalitu výroby a prezentaci. Jedná se o redakční výběr Fler týmu.

Proč zrovna Maimouna?

Protože jsem si více než před šesti roky adoptovala v rámci Projektu adopce afrických dětí na dálku tehdy tříletou holčičku jménem Maimouna Condé ze západoafrického státu Guinea, kde se za školní docházku musí platit pravidelně drahé poplatky (školné, uniformy, učebnice aj.) a částky jsou pro chudé rodiny zde žijící, neúnosné. Více informací a fotografií v blogu

Výpis z živnostenského rejstříku vydal Městský úřad Pacov, obecní živnostenský úřad a kancelář starosty, Náměstí Svobody 1, 395 01 Pacov. Č. j. ŽÚ/392/2014/HU7 dne 16. října 2014. TOPlist

Uložit

 Dobrý den, všem zákazníkům nabízíme možnost u většiny dřevěných výrobků vybrat si povrchovou úpravu. Nabízíme několik možností, jak povrch výrobků ošetřit - vše záleží jen na vzájemné domluvě se zákazníkem. V případě moření a lakování je nutné počítat s tím, že je potřeba, aby jednotlivé nátěry mezi sebou dokonale proschly.

1. možnost: ponechat výrobek v přírodní barvě, bez povrchové úpravy

(nelakováno, nemořeno)

 2. možnost: výrobek přelakovat bezbarvým lakem

(pouze lakováno, nemořeno)

3. možnost: výrobek namořit a následně přelakovat bezbarvým lakem

(2 - 3 vrstvy mořidla, 2 vrstvy laku, mezi jednotlivými vrstvami - při moření i u lakování je výrobek přebroušen) - nutno počítat s tím, že při použití dvou vrstev mořidla je výsledný odstín tmavší než ve vzorníku

pro moření používáme lihová mořidla především firmy Chevas (viz vzorník níže) -  momentálně máme k dispozici všechny odstíny dle jejich vzorníku

postupně doplníme fotografie výrobků, které budou příslušnými odstíny namořeny, ukázky odstínů níže či na prodaných výrobcích

4. možnost: výrobek natřít akrylovou barvou a následně přelakovat bezbarvým lakem

(2 - 3 vrstvy akrylové barvy, 2 vrstvy laku, mezi jednotlivými vrstvami - při barvení i u lakování je výrobek přebroušen) - využíváme jen zřídka, spíše u stojánků, které chceme různě pomalovat (např. stojánek ve tvaru klavíru či ve tvaru berušky)

5. možnost: výrobek dozdobit razítkováním

          

UKÁZKA ODSTÍNU MOŘIDEL - NĚKTERÁ ZDE JEŠTE NEJSOU UVEDENA, ALE NA PRODANÝCH VÝROBCÍCH JE NAJDETE.

image

kanadský ořech

image

dub rustikal

image

světlý dub

image

oranžové

image

světlý kaštan

image

světlý mahagon

image

borovice

image

hnědý mahagon

image

žluté                                                     jedle                                        červené

image

světlý ořech

image

červený mahagon

image

tmavý kaštan

Dobrý den, všem zákazníkům nabízíme možnost u většiny dřevěných výrobků vybrat si nejenom povrchovou úpravu, ale např. i úchytky, knopky a panty. Nabídku dostupných doplňků se budeme snažit pravidelně aktualizovat. Sledujte prosím pečlivě uvedený počet dostupných kusů.

Úchytky a knopky

1. k dispozici 2 ks, možno dokoupit

2. k dispozici 3 ks

3. k dispozici 1 ks

4. k dispozici 1 kus

5. k dispozici 3 kusy

 6. k dispozici 3 kusy

 

7. k dispozici 3 kusy

8. k dispozici 2 kusy, možno dokoupit

9. k dispozici 2 kusy, možno dokoupit

10. k dispozici 1 kus

11. k dispozici 2 kusy

12. k dispozici 4 kusy

13. aktuálně není k dispozici, možno dokoupit

 

14. k dispozici 2 kusy, možno dokoupit

15. k dispozici 2 kusy, možno dokoupit

16. k dispozici 2 kusy, možno dokoupit

17. k dispozici 1 kus

18. k dispozici 3 kusy

19. k dispozici 2 kusy, upozornění: srdce jsou ve skutečnosti světle růžové, foceno bez blesku, na fotkách je růžová mnohem sytější než je ve skutečnosti

20. k dispozici 4 kusy

21. k dispozici 4 kusy

22. k dispozici 2 kusy

23. k dispozici je 1 kus

24. k dispozici 3 kusy

25. k dispozici 2 kusy

 

 Panty a závěsy

1. aktuálně nejsou k dispozici, oboustranné

2. aktuálně nejsou k dispozici, levé

3. k dispozici jsou  3 kusy, levé

4. k dispozici je 10 kusů, levé


5. k dispozici jsou 2 kusy, oboustranné

6. k dispozici jsou 4 kusy, oboustranné

 

Uzavírání a ostatní

1. k dispozici 1 kus

 

2. k dispozici 3 kusy

3. k dispozici 4 kusy

4. kovové růžky, k dispozici 18 kusů

 

Dřevěné výrobky

Návod k použití

► jsou vyrobeny většinou ze smrkového dřeva či MDF, použity jsou i nové či staré dřevěné talíře a mísy zakoupené v obchodech, starožitnictvích či bazarech

► jsou lakovány lakem s dětským atestem

► změna textury, drobné odchylky v barvě a přirozené růstové vady nejsou závadou, ale naopak dokladem přírodního charakteru dřeva

► prach stírejte měkkým čistým hadříkem z materiálu, který nepouští chlupy (bavlněný, lněný, jelenice), může být navlhčen vodou s kapkami saponátu

► při větším znečištění použijte přípravek určený pro nábytek povrchově dokončený vodou ředitelnými laky, při jeho aplikaci postupujte přesně podle návodu na použití, který je na přípravku uveden (doporučujeme nejprve přípravek vyzkoušet před použitím na méně viditelné ploše)

► povrch vytřete do sucha

► Pro ošetření ploch nikdy nepoužívejte barevné čističe nebo politury a jiné přípravky obsahující olej, stejně jako abraziva (brusné materiály)

► dřevěné výrobky používejte pouze ve vnitřních prostorech (výjimkou jsou okenní zahrádky)

► neumisťujte dřevěné výrobky do vlhkého prostředí

► neumisťujte dřevěné výrobky blízko k radiátoru, k jinému zdroji tepla či v blízkosti otevřeného ohně

► nevystavujte dřevěné výrobky přímému slunečnímu záření, mohlo by dojít ke změně barevného odstínu lakovaných částí

Pokud budete vše výše uvedené dodržovat, budou vám dřevěné výrobky z naší dílny dlouho sloužit.

Libuše Kremsová, DiS. - dřevěné výrobky, scrapbooking, kreativní kurzy aj. IČ: 75411288

https://www.fler.cz/maimouna

Způsob dopravy
viz záložka obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Poučení o Obchodních podmínkách

Rolujte prosím vpravo dolů nebo stáhněte ve formátu PDF.

 1. Úvodní ustanovení

 1.1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/maimouna a www.fler.cz/maimouna-material a vymezují práva a povinnosti prodávajícího a nakupujícího. Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu www.fler.cz/maimouna: Libuše Kremsová, DiS.

Kupujícím je pak spotřebitel, firma či instituce. Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami,a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.3. Kupující bere na vědomí, že žádný výrobek není určen jako hračka pro děti, že žádný výrobek není určen pro styk s potravinami, a nápoji, s kosmetikou nebo s léčivy, a že výrobky je třeba chránit před deštěm a mrazem.

 2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 2. 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého nabízeného zboží. Prodávající není plátcem DPH. Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené ve webovém rozhraní obchodu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.

 2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo emailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky). Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve podstatným způsobem porušily své povinnosti vůči prodávajícímu.

 2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

 2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo emailovou zprávou na zadanou adresu. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

 2.5. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám, přičemž tyto náklady se neliší od základní sazby.

 3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.

 3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). Tato lhůta v případě kupních smluv běží ode dne převzetí zboží. Bylo-li předmětem smlouvy několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží daná lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání. Odstoupit nelze od smlouvy ani v případě, pokud bylo zboží vyrobeno na zakázku

 3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

 3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

 3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Vráceny budou všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání (směrem ke kupujícímu) a to stejným způsobem. Prodávající vrátí spotřebiteli přijaté peněžní prostředky jiným způsobem, než jakým je od něho na základě smlouvy přijal, jen tehdy, pokud s tím spotřebitel souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady.

 3.6. Vrácení částky, kterou prodávající přijal jako platbu za dodání zakoupeného výrobku, je limitováno výší nejlevnějšího způsobu dodání. Pokud tedy kupující zvolí (a zaplatí) dražší z nabízených způsobu dodání, prodávající mu plnou cenu takovéhoto způsobu dodání vrátit nemusí.

 3.7. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující na své vlastní náklady.

 3.8. Vrátí- li se zboží poškozené, evidentně používané a jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena poměrná část za uvedení zboží do původního stavu.

 4. Reklamace

 4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy.

 4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

 4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. O písemné zaslání faktury je nutno předem zažádat. Faktura zároveň slouží jako záruční list.

 4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 5. Dodací podmínky

 5.1. Platbu za zboží, poštovné a balné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Účet je veden u Fio banky. Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR je 25000109650/2010. Bezhotovostní platba pro SR je též vedena u Fio banky. Bankovní spojení pro platby v měně EUR ze Slovenska je 25000109650/8330. Číslo účtu ve formátu IBAN ani SWIFT/BIC kód není v tomto případě potřeba.

 5.2. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako cenný balík (pojištěný). Pokud chcete zaslat zboží jinak (Balík na poštu, Balík do ruky či na dobírku), kontaktujte nás prosím v objednávce - poštovné v těchto případech bude vyšší než je uváděno u zboží. Poštovné se odvíjí od hmotnosti zásilky. Dostupné zboží odesíláme do jednoho týdne od obdržení platby (dostupnost zboží je uvedena hned u zboží). V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 5.3. Zboží posíláme v recyklovaných krabicích, které balíme do stretch folie. Menší zboží (např. dřevěná přání) zasíláme v bublinkových obálkách. Pokud vám dojde zboží poškozené, uplatněte neprodleně možnost reklamace na poště, jsou na to jen 2 dny. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího (např. nepojištěný balík), nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 5.4. Výrobky mají rozdílnou dobu dodání. Doba dodání je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky.

 5.5. Kupující bere na vědomí, že v době dovolené, je-li řádně uvedena v úvodu těchto podmínek, se termín dodání prodlužuje o počet dnů dovolené.

 6. Ochrana osobních údajů

 6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobné údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a budou použity pouze pro jeho interní potřebu. Osobní údaje nebudou nide zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

 6.2. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje (při registraci, ve svém uživatelském účtu, při objednávce provedené z webového rozhraní obchodu) uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

 7. Závěrečná ustanovení

7.1. Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

7. 2. Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím