Profil uživatele
MAJABKA
Prodávající
Zlín
Registrace: 28.11.2016

 

Pro mne je keramika kouzelná a mám ráda tvoření, kdy nevím, co vlastně vznikne.. nechávám to rukám, momentální náladě a rozpoložení mysli. Vkládám svůj -  "občas (teda většinou) naivní" -  optimismus do hlíny a s napětím očekávám výsledek. Není to žádná strojová výroba a občas si hlína dělá co chce, takže kdo u mne hledá přesnou geometrii, mohl by býti zklamán. Každopádně mým úmyslem je rozdávat radost a optimismus. Moje keramika má kousek mé dušičky i mého úsměvu.

Přeji hezký pohodový den, jmenuji se Marie Bartová a vítám vás ve svém keramickém světě. Lásku ke tvoření a zkrášlování čehokoliv jsem získala už jako malá holka. Maminka mne zasvětila do základů různých ručních prací, šila jsem na panenky, později na své děti a jejich panenky, vymýšlela jsem pro ně látková zvířátka. Ráda jsem si kreslila, ale nejvíce jsem se zakoukala do tvorby z keramické hlíny. Za což se přičinila má paní učitelka na základní škole. Bohužel po základce jsem neměla možnost v tvorbě pokračovat. Přišly děti, rodinné radosti i starosti. Teď už děti vyrostly, osamostatnily se a já jsem se vrátila ke svému dětskému snu. Je to už několik let, co jsem začala  navštěvovat  keramický kroužek. Holčina, která nás vedla, odešla na mateřskou dovolenou, já po ní převzala pomyslné žezlo a už jsem zůstala. Máme skvělý kolektiv a stále se rozrůstáme.  A já si pořídila pec i domů. V roce 2015 jsem měla tu čest, účastnit se mezinárodního uměleckého  sympózia na Slovensku na téma "Odtlačme si svoju históriu". Skvělá zkušenost. Setkala jsem se tam s milými lidmi a umělci z různých koutů světa. Sešli se tam malíři, sochaři, keramici, vládla příjemná atmosféra. A navíc jsem získala ocenění osobně z rukou pana prezidenta Slovenské republiky, což byla pro mne velká čest a výzva.

 

 

Způsob dopravy
PPL, křehké. Cena se odvíjí od velikosti a váhy. Balím do reci krabic, do novin a letáků, bublinkové fólie, tak, abych zamezila případnému poškození. I přesto doporučuji zkontrolovat si při převzetí obsah balíčku. Případně malé věcičky Českou poštou. Ve Zlíně možný osobní odběr.
Obchodní podmínky

Pouze v nutném případě při jedné objednávce více zboží, si vyhrazuji právo na případnou individuální úpravu ceny poštovného a balného. Keramika je křehká, těžká a potřebuje specifické zabalení. O úpravě ceny bude zákazník informován při přijetí objednávky.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
811990
4.6.2019 TVOREČKOVÉ MEZI NÁMI https://www.fler.cz/prehl...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím