Profil uživatele
majdazen
Prodávající
Chýnov
Registrace: 14.10.2010

Vsechny šperky vznikají s trpělivostí a s inspirací zeměmi, kterými ráda cestuju. Velmi často mě také oslovují jednoduché věci v mém okolí, z nichž si snažím vybrat tu nejlepší myšlenku a alespoň její část použít.

Již dlouhou dobu jsem se pokoušela najít tu správnou cestu ve výtvarném okruhu. V minulosti jsem se věnovala kultuře v akci, kresbě i navrhování oděvů a experimentování s textiliemi a různými řemesly. K výtvarnu a historii jsem směřovala i svoje studia.

Až nyní, po té, co jsem prošla prací, která mě nenaplňovala, jsem sbírala nápady a odvahu a pokouším se realizovat právě v malovaných skleněných špercích a až po té, co  slaví úspěch u známých se odvažuji nabídnout je vám.

A doufám, že nejen vám, ale i vašim blízkým vnesou barvy do života a trochu vám ho obarví. Přeji vám, ať tím nejlepším způsobem doplňují vaše duše a ať se vám krásně nosí.

Způsob dopravy
Osobně v Táboře a nebo poštou v bublinkaté obálce do 3 dnů od platby na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím