Profil uživatele
Majulenka
Prodávající
Říčany u Prahy
Registrace: 19.8.2009

Zdravím a Vítám na mém profilku...

 Nechce se mi podceňovat možnosti a sílu prodeje pomocí informací mnou vložených, jen jsi nejsem jistá nakolik budou zajímavé.

 Jsem holka z vesnice kousek od Naší Matičky Prahy. Vystudovala jsem zahradnictví, ale poslední dobou nacházím jisté potěšení a sebeuspokojení hlavně v cukrařině.

 V tuto chvíli jsem SVOČ a na Fleru se pokusím nabídnout nejen plody své tvůrčí práce... pokud se tomu tak dá vůbec říkat. Ale zároveň i polotovary, které by mohly nekterým z Vás usnadnit cestu za svým projevem.

 Od malička jsem se neustále v něčem vrtala a snažila se přijít na to v čem bych mohla jakýmkoliv způsobem promítnou svou možná až přebujelou fantazii. Akorát, že v představách výsledné dílko zpravidla vypadá zcela jinak než to nakonec dopadne. Byla to dlouhá cesta, stousta zmařených hodin a výrobků než jsem se naučila alespoň částečné sebekázni a chuti dokončit i to co se mi úplně nezdá. Protože umět zamaskovat chyby tak aby to vypadalo že to byl záměr také vyžaduje velkou dávku fantazie. 

Způsob dopravy
Zbožíčko posílám Českou poštou - to znamená, že se podle velikosti zásilky určuje poštovné. Lidičkům, kteří bydlí v Praze a v jejím bezprostředím okolí ráda dojedu někam blíž a nemusí se proto čekat až pošťáci rozvezou zásilky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím