Domů Profil prodejce Malá Mája
  • Prodejce od r. 2019
  • Nenkovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 5.8.2019
Město: Nenkovice
Stát: ČR

Malá Mája

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Ahoj, já jsem Malá Mája a vítám Vás na svém profilu. Zde je pár základních informací:

 

KDO JSEM? Jsem holka, co ráda vyrábí, tancuje, kreslí a maluje. Mám moc ráda zvířata a vyrábění tašek mě hrozně baví.

 

CO PRODÁVÁM? Ručně malované plátěné tašky a vaky ze 100% bavlny. (více informací např. Kde se vzal nápad? Baví mě to? a další v sekci "TAŠKY A VAKY")

 

NA CO MŮŽU TAŠKU NEBO VAK VYUŽÍVAT? Úplně na cokoliv! Na nákup, na cvičení, do kroužku,... Je to na Vás.

 

JAK SE O TAŠKU NEBO VAK STARAT? Taška i vak se může prát maximálně na teplotu 30°C na mírný postup. Nesmí se bělit. Může se sušit v bubnové sušičce na nižší teplotu. Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 110 °C, žehlení parou může způsobit poškození. Nesmí se chemicky čistit. (všechny tyto informace máte také na lístečku našitém uvnitř tašky) 

 

JAK JE TO S DOPRAVOU A BALENÍM? Využívám ČP a doporučené psaní. Můžete si dokoupit i dobírku. Balím do pevné obálky s bublinkovou folií. Posílám jen do ČR, případně na Slovensko po domluvě. Osobní předání v okolí Hodonína.

POŠTOVNÉ A BALNÉ je 60 Kč. POŠTOVNÉ A BALNÉ I S DOBÍRKOU je 75 Kč.

 

 

PROČ TOHLE JMÉNO? Mája je má přezdívka a zbytek napadl mého tátu. A to jméno se mi líbí. Je roztomilé, dobře vypadající, krátké a jednoduché. Sama bych si asi nepamaovala směsici anglických a českých slov, podtržítek, mezer, či zkratek. Vím, že věšina lidí má pomalu problém, vzpomenout si na heslo k e-mailu, tak na co si pamatovat něco takového, že?:) Děkuju tati, za tohle krásné a dobře znějící jméno.

 

Těším se na objednávky!Srdce

Malá Mája

 

OMLOUVÁM SE ZA DOČASNOU NEAKTIVU! BRZY SNAD ZAČNU PRODÁVAT!

Tašky a vaky jsem se rozhodla vyrábět asi před necelým rokem. Přivedla mě k tomu jedna myšlenka. "Chci zlepšit životní prostředí! Vadí mi, jak jsou všude igelitové pytlíky a tašky. Udělám si 1 plátěnou tašku, kterou budu nosit s sebou a už nikdy si nebudu muset koupit igelitku!" řekla jsem si jednou. A tak to začalo. Koupila jsem si tedy tašku, ale sama o sobě byla hrozně nudná. Proto jsem se rozhodla si ji vylepšit. Udělat něco opravdu SVÉHO, OSOBITÉHO, ORIGINÁLNÍHO a KREATIVNÍHO! Prostě MOJI tašku! Byla jsem z toho nadšená a moc mě to bavilo. A tak jsem začala vyrábět. Jednu mamce, kamarádce, tetě, sestřenici,... A aby toho nebylo málo, začala jsem vyrábět i vaky. Jednoho dne mi můj táta poradil: "Páni, ty tašky jsou krásné! Měla bys je prodávat!" Ten nápad se mi moc líbil, ALE: "A kde bych je měla prodávat?" řekla jsem. "Hmm... třeba na Fleru!" řekl táta. To byl nápad! Ještě jednou Ti děkuji, tati! Jen díky Tobě teď  píšu informace o mém profilu a doufám, že si nějakou ručně malovanou tašku nebo vak ze 100% bavlny zakoupíte a budete ji nosit se stejným nadšením, s jakým jsem ji já vyráběla.Naše milá země

Malá Mája

Způsob dopravy
DOPRAVA: Česká pošta + doporučené psaní (příplatek 15 Kč za dobírku) | BALENÍ: pevná obálka s bublinkovou folií
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Malá Mája

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--