Domů Profil prodejce Malé radosti od Bětky
  • Prodejce od r. 2013
  • Křižanov, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Aktivita: -
Registrace: 9.3.2013
Město: Křižanov
Stát: ČR

Malé radosti od Bětky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moje dcerka je mi velkou inspirací. Máme rády  rodinu, hudbu a přírodu. Bižuterní šperky vycházejí z přání ukázat něco milého a svého.

Jsme rády společně. Myslím si, že ukazujeme něco jiného-nového.

Těším se na každý šperk, který tvořím, je to vnitřní krása-touha a adrenalin nápadů.

 

Mrkněte se, určitě se zaujmete, pokocháte...

Vaše holky :)

1. Úvodní ustanovení

 

1.1. Kupujícím zasláním objednávky stvrzuje, že soushlasí s uvedenými obchodními podmínkami a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení do smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1. 2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Malé radost od Bětky, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákonem.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2. 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2. 2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2. 3.  Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednváky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2. 4. O přijetí platby a následujícím odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou zaslanou na zadanou adresu.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 

3. 1.  Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3. 2.  Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3. 3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3. 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3. 5. Částka za zakoupdené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3. 6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícho k prodávajícímu hradí kupující.

 

4. Reklamace

4. 1.  Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravdu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odpstoupit od smlouvy.

4. 2. Prodávajíc může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4. 3.  Ke každné objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list. 

4. 4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

 

5. Dodací podmínky

5. 1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícho (účet je vedený u ČS). Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 pracovních dnů po obdržení platby.

 

5. 2. Zboží je odesláno Českou poštou jako doporučený balík. Ceník poštovného a balného je automaticky uvedena u zboží při objednávání.

 

6. Ochrana osobních údajů

6. 1.  Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použitý pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2019.

 Pouze tyto OP jsou platné. Spodní Obchodní podmínky, prosím neberte v potaz, nejdou mi smazat.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Malé radosti od Bětky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--