Profil uživatele
MalilaArt
Prodávající
Ořechov
Registrace: 2.1.2019

Vítejte Svítíčko sluní 

Těší nás, že jste zavítali do našeho přírodou protkaného krámku

Malila Shop and Art.Miluju tě!

Naleznete zde foto-grafickou tvorbu včetně rozmanitého výběru SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ a k nim i pozvánek ke stolu a jmenovek, pro Váš Den.

Rovněž nabízíme doplňkový prodej dekorativně-kreativního materiálu ze zahraničí s přírodním, bylinkovým, lehce vintage a retro, či dětským motivem.

 V každé činnosti se skrývá doušek radosti, odpočinku i seberealizace. Vůně svobody, pohlazení po duši, i potěcha z pobytu v přírodě, která je nám velkou inspirací.List plachtící ve větru

Nahlédněte a uvidíte. Štěstí

Děkujeme za návštěvu a přejeme Vám báječný den.

Malila tým Květ

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV A VZORŮ Svítíčko sluníTulipánValentýnka

ROZKVETLÉ FOTOGRAFIE TulipánSvítíčko sluní 

 

 

 

 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta (doporučené psaní od 54,-Kč po ČR). Poštovné dle tarifu České pošty + balné. Při objednání většího počtu zboží, může být cena poštovného upravena dle nasčítané gramáže. Přáníčka či knížku inspirativních myšlenek odesílám do 2 pracovních dní po přijetí platby. Vizitky do 14 dní ode dne Vašeho schválení grafického návrhu. Po odeslání Vám zašlu kód pro sledování. DOPISY na SLOVENSKO do 200g - doporučeně za 169,-Kč, do 500g - doporučená pošta 212,-Kč.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že byl srozuměn a souhlasí s následujícími obchodními podmínkami.

1. V okamžiku provedení objednávky kupujícím a jejím následném potvrzení prodávajícím vzniká kupní smlouva. 

2. Kupující je povinnen uhradit cenu objednávky do 7 pracovních dní od jejího provedení. V opačném případě bude objednávka stornována, nedohodnou-li se kupující a prodávající jinak.

3. Od kupní smlouvy lze odstoupit do 14 dní od doručení zboží kupujícímu a to i bez udání důvodu.

4. Při  odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinen prodávajícího písemně informovat (lze i vnitřní poštou či e-mailem).

5. Zboží musí být vráceno nepoškozené v původním stavu bez známek užívání.  Náklady spojené s dopravou hradí při vrácení  zboží kupující. 

6. V případě vrácení zboží má prodávájící právo nepřevzít nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík (v tomto případě je lepší balík pojistit).

7. Od kupní smlouvy nelze odstoupit v případě tvorby na zakázku (na přání kupujícího) a u koupi elektronického zboží, kde jeho navrácení není prokazatelné.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím